Кошик
197 відгуків
+380 6 7 6 370 370
+380 (67) 637-03-70Киев Алина
+380 (50) 320-37-87www.vivasan-original.com.ua
Додати відгук

Як захистити з віком ваші суглоби?

Як захистити з віком ваші суглоби?

Турбота про суглобах на ранній стадії може допомогти полегшити ряд проблем, які в іншому випадку могли б турбувати вас у міру дорослішання, проблеми, які можуть мати глибокий вплив не тільки на вашу рухливість, але і на ваше загальний стан здоров'я.

От кілька рад по захисту суглобів і підтримуючих їх хрящів з віком.

1. Якщо ви курите, киньте.

Куріння і вживання тютюну є факторами ризику для всього, від серцево-судинних захворювань до раку. Куріння також може пошкодити ваші суглоби. Оскільки куріння посилює запалення у всьому тілі, воно може ускладнити відновлення і загоєння травм.

Очевидно, що кинути палити назавжди непросто. Але врахуйте наступне: протягом восьми годин після відмови від куріння рівень окису вуглецю в крові повертається до норми, а рівень кисню в крові підвищується.

Якщо ви думаєте про те, щоб кинути курити, плануйте заздалегідь і шукайте підтримки, щоб збільшити свої шанси на успіх.

2. Замініть енергетичні напої газовані напої водою.

Вода становить близько 80% хрящів вашого тіла (гнучкої сполучної тканини, яка пом'якшує ваші суглоби). Якщо ви не будете добре зволожені, ваше тіло буде витягати воду з хрящів та інших областей, що може завдати шкоди вашим суглобам. Замініть газовані та енергетичні напої водою. Це допоможе поліпшити гідратацію суглобів і серця.

Не знаєте, скільки води потрібно вживати? Слухайте сигнали свого тіла: переконайтеся, що у вас завжди є вода. Коли ви відчуваєте спрагу, пийте. І збільшіть об'єм води в жарку погоду і під час тренувань.

3. Не дозволяйте зайвим кілограмам перевантажувати суглоби.

Ваші суглоби повинні витримувати певну силу. Якщо у вас надмірна або недостатня вага, ви, ймовірно, піддаєте суглоби більше навантаження, ніж ви думаєте.

Якщо у вас надмірна вага, кожні додаткові 5 кг ваги, які ви несете, додають від 10 до 20 кг сили на кожне коліно. Якщо у вас недостатній вагу, вам не вистачає м'язової маси, щоб ваші суглоби залишалися сильними і стабільними.

Якщо ваша вага не такий, який ви хочете, зверніться до лікаря або дієтолога за допомогою в пошуку плану здорового харчування, який вам підходить. Розгляньте дієти, що включає рясне поєднання фруктів і овочів, а також цільнозернові і корисні жири. Це може допомогти зменшити запалення, а також захистити ваше серце.

Регулярні вправи можуть поліпшити ваші шанси на підтримання здорового ваги. До фаворитів для зниження ваги суглобів відносяться:

  • Їзда на велосипеді.
  • Пілатес.
  • Плавання.
  • Прогулянка по мілкій частині басейну.
  • Ходьба на біговій доріжці без нахилу.
  • Йога.

Якщо ви новачок у фізичних вправах, краще всього звернутися до фізіотерапевта. Він або вона може переконатися, що ви достатньо фізично здорові, щоб переносити вправи.

4. Завжди зігрівайтеся і остывайте.

Багато людей відразу ж ідуть з роботи в спортзал. Перш ніж розтягнути м'язи і розігріти суглоби, вони відразу ж приступають до біговій доріжці. Еможе викликати проблеми, тому що пропуск розминки може піддати суглоби більшому ризику перенапруги і перевантаження.

Для досягнення найкращих результатів вправи на розминку і заминку повинні тривати близько п'яти хвилин. Працюйте з тими ж м'язами, які ви будете використовувати під час вправ, але у більш повільному темпі. Розминка особливо важлива з віком, більш старі суглоби часто менш еластичні.

Динамічна розтяжка - особливо хороший спосіб розігрітися перед навантаженням, тому що вона імітує рухи, які ви будете виконувати під час вправ, наприклад, маятники ніг або випади при ходьбі. Ці розтяжки також збільшують приплив крові до м'язів, що знижує опір і збільшує гнучкість.

5. Слухайте сигнали свого тіла.

Хворобливість м'язів після тренування - це одне. Інша справа - біль у суглобах після тренування.

Якщо ви відчуєте хворобливі відчуття після вправ, які мають сенс для того, що ви робили, і хворобливість легко піде, ви, ймовірно, в порядку. Але якщо у вас з'являються болі в суглобах, це означає, що ваше тіло повідомляє вам, що щось не так.

Ось і пора до лікаря. Це може бути щось просте для виправлення, наприклад неправильна форма. Чи може знадобитися лікування чогось більш складного, наприклад, остеоартриту з раннім початком.

Ми не можемо запобігти хворобі або сповільнити її прогресування, поки не дізнаємося, що вона існує.

Остеоартрит (ОА) - найбільш поширена форма артриту. ОА також часто називають дегенеративним захворюванням суглобів. Це захворювання одну з основних причин інвалідності у дорослих. Ходьба, вправи і рух протягом усього життя можуть позначитися на вашому хрящі - гладкою, блискучою, білої сполучної тканини, що покриває кінці кісток.

Дегенерація цього хряща може призвести до артриту і хронічного запалення суглобів.

Природний процес старіння

Чим старше ви стаєте, тим частіше виникає легка хворобливість або біль, коли ви:

  • стоїте
  • піднімаєтеся по сходах
  • робите вправи

Естественно, ваше тело не восстанавливается так быстро, как раньше.

Кроме того, с возрастом хрящ естественным образом ухудшается, и скованность, особенно после длительного сидения или лежания, является одним из наиболее распространенных симптомов у людей, живущих с ОА. По мере того как естественные амортизаторы вашего тела изнашиваются, ваши суставы становятся менее способны выдерживать требования, которые наша жизнь предъявляет к ним.

Мышечный тонус и прочность костей также снижаются с возрастом, что еще больше усложняет выполнение сложных физических задач и обременяет ваше тело.

 

Лечение остеоартрита

Цель лечения состоит в том, чтобы уменьшить боль и уменьшить любые факторы, способствующие ухудшению симптомов ОА.

Первый шаг в лечении остеоартрита - уменьшение боли. Часто это делается с помощью комбинации:

  • лекарства
  • упражнение
  • физиотерапия

Лечение остеоартрита и артрита часто зависит от образа жизни человека и факторов, вызывающих боль и болезненность. Доступны различные варианты лечения. 

Существуют как медицинские методы лечения, так и изменения образа жизни, которые вы можете принять, чтобы уменьшить боль и справиться с другими симптомами.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете Вітамінно-мінеральні капсули і Терапевтичні крему, які можуть вам допомогти зняти біль у суглобах або запобігти її появі.

  • Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Гіповітаміноз — це стан, при якому організму не вистачає необхідних вітамінів для ефективного функціонування. Це відбувається в основному в осінньо-зимовий сезон з-за обмеженого доступу до свіжим овочам і фруктам, а також низького рівня корисного УФ-випромінювання. Наслідки такого стану дуже шкідливі для організму — перевірте, чому і як цьому запобігти?
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
  • Гігієна .....Зору
    Гігієна .....Зору
    Технологія. Вдома або на роботі - скрізь нас супроводжують комп'ютери, Інтернет, планшети і смартфони. Те, що повинно сприяти нашій роботі або спілкування з іншими людьми, також може бути шкідливим при надмірному використанні.
    Гігієна .....Зору

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner