Кошик
35 відгуків
+380 6 7 6 370 370
+380676370370Киев Алина
+380666705033Днепр Ирина
Додати відгук
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • picture 7
 • picture 8
 • picture 9
 • picture 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Про нас

Компанія Вівасан вже більше 20 років є лідером на європейському ринку і генеральним представником в Україні великих швейцарських виробників:

 • SWISSCAPS AG
 • Dr. DUENNER AG
 • ELIXAN GmbH
 • INTRACOSMED AG
 • OSWALD GmbH
 • і італійської фірми COSWAL srl.

які виготовляють високоякісну продукцію у вигляді лікувально-косметичних засобів та біологічно-активних добавок.

Основою продукції Vivasan є цінні, цілющі трави і рослини, зібрані на сертифікованих органічних, екологічно чистих фермах Швейцарії, розташованих в альпійських і предальпийских регіонах, а також унікального Біосферного заповідника ЮНЕСКО.

 

«Природа була моїм улюбленим університетом»

Альфред Фогель, швейцарський натуропат.

Продукція Вівасан виготовлена на основі екстрактів лікарських альпійських трав, без гормонів та антибіотиків, без ГМО, не викликає алергію.

Лікарські трави — маленькі ніжні рослини, які приховують у собі величезну силу природи, наділені цінними речовинами і лікувальними властивостями. Харчові добавки, вироблені в Швейцарії відповідають всім строгими правилами фармацевтичного виробництва, що відповідає найвищим вимогам GMP — стандарт якості завжди в пріоритеті нормативних положень. Наші виробники дозволяють тестувати та аналізувати всі вихідна сировина та кінцеві лікарські та косметичні засоби, незалежними агентствами, таким як федеральні і кантональні лабораторії Швейцарії.

Виробники продукції Вівасан

Elixan Aromatica GmbHt

Switzerland (Эликсан Ароматика, Швейцарія)
www.elixan.ch

Компанія ELIXAN AROMATICA, розташована в швейцарському містечку Гэвиль, провідна європейська фірма по виробництву і продажу ефірних масел, а також деяких харчових добавок. Вона зарекомендувала себе як надійний партнер і виробник високоякісної продукції. З її ефірними маслами знайомі багато фірм-виробники парфумерно-косметичної продукції Західної Європи.

Виробництва ефірних олій фірма ELIXAN AROMATICA приділяє особливу увагу. Технологія одержання та очищення ефірних масел розроблена за останнім словом техніки, що дозволяє домогтися найбільш високої якості і чистоти продуктів.

Якість випущених ефірних масел контролюється газохроматографічної і хромато-мас-спектрометричним методами досліджень. Завдяки високій якості, ефективності та чистоті ефірних масел ELIXAN, їх застосування дозволяється навіть у швейцарських лікарнях. Крім того, компанія ELIXAN AROMATICA випускає спеціальні масла, які застосовуються в пологових відділеннях швейцарських клінік.

Ось чому наша компанія звернула свій погляд на фірму ELIXAN AROMATICA, яка виробляє для VIVASAN не тільки високоякісні ефірні і базові масла, але і нові натуральні БАД, які надійдуть на наш ринок в найближчому майбутньому.

 

 

Swiss Caps AG

Switzerland (Свісс Кепси, Швейцарія)
 www.swisscaps.com

Великою перевагою компанії SWISSCAPS є те, що капсули виготовляються не з желатину, одержуваного з кісток великої рогатої худоби, а з картопляного крохмалю, що виключає небезпеку зараження BSE (коров'ячий сказ). Завдяки цьому, компанія SWISSCAPS є найкращим європейським виробником БАД в капсулах і отримує замовлення з усього світу.

Основою всіх БАД є натуральні речовини, біологічно високоцінні й збалансовані компоненти, важливі для збереження і зміцнення здоров'я.

Ексклюзивно для компанії VIVASAN і під маркою VIVASAN компанія SWISSCAPS виготовляє БАД в драже, таблетках і капсулах широкого спектру дії.

 

NTRA Cosmed AG

Switzerland (Інтра Космед, Швейцарія)
www.intracosmed.net

Компанія INTRACOSMED спеціалізується на засобах по догляду за шкірою, які чинять не тільки косметичний, але і лікувальний ефект, проникаючи в глибокі шари шкіри.

Вся продукція INTRACOSMED відповідає вимогам безпеки, що гарантує їх ефективність і переносимість. Безперечною перевагою косметичних засобів INTRACOSMED є те, що вони виготовлені з екологічно чистої сировини з застосуванням новітніх технологій і які не містять синтетичних консервантів, які часто викликають роздратування на шкірі. Тому продукція INTRACOSMED добре переноситься навіть тими людьми, у яких чутлива, схильна до алергічних реакцій шкіра.

Компанія INTRACOSMED користується репутацією серйозної і новаторською марки, яка використовує в своїх розробках новітні досягнення науки. Компанією INTRACOSMED розробляються і виготовляються ексклюзивні косметичні лінії, як власні, так і на замовлення відомих європейських компаній, до числа яких належить і компанія VIVASAN.

Для нашої компанії INTRACOSMED виробляє лікувальні креми і засоби по догляду за шкірою, в тому числі елітну омолоджуючу косметику для особи.

.

Dr. Dunner AG

Switzerland (Ін. Дюннер, Швейцарія)
www.drduenner.com

Компанія Dr. DUENNER заснована в 1948 році в мальовничому швейцарському кантоні Швіц, сьогодні компанія Dr. DUENNER експортує свої продукти в більш ніж 20 країн світу.

Секрет високої якості та ефективності продукції Dr. DUENNER, а також її популярності у всьому світі полягає в умілому поєднанні традиційних народних рецептів з найсучаснішими технологіями виробництва.


Відмінною рисою компанії Dr. DUENNER є те, що завдяки особливому способу виробництва, вся її продукція випускається без хімічних консервантів.

Найбільший оборот компанія Dr. DUENNER має в Швейцарії, Німеччині та Канаді. І це при тому, що в цих країнах діють суворі закони, що стосуються харчових добавок.

Продукція під маркою Dr. DUENNER відрізняється особливою екологічною чистотою і високою якістю.

Для VIVASAN компанія Dr. DUENNER виробляє чудові натуральні мультивітамінні напої та ефективні біологічно активні добавки на рослинній основі.

 

Cosval s.r.l,

(Косвэл, Італія)
www.cosvalgroup.com

Продукція компанії COSVAL виготовляється в Швейцарії на власному виробництві, а на території Італії здійснюється тільки упаковка та подальша реалізація продукції.

Компанія COSVAL тісно пов'язана зі швейцарськими компаніями SWISSCAPS і Dr.DUENNER, збут яких продуктів на світовому ринку, в більшості випадків також здійснюється через компанію COSVAL. COSVAL є інноваційною компанією, лідером ринку в Італії, Швейцарії, Австрії та Німеччини по виробництву натуральних безпечних фарб для волосся без аміаку) і лікувальних шампунів на основі золотого проса, унікальних цілющих мазей і бальзамів, а також революційної косметики проти старіння шкіри.

В області використання лікарських трав для виробництва натуральної косметики компанія COSVAL займає одне з лідируючих положень у Європі. Вона випускає косметичну продукцію під марками COSVAL, SANOTINT, MIGLIORIN, LOCHERBER та ін Що стосується виробництва ексклюзивних БАД, що володіють чудовим лікувально-профілактичним ефектом, то компанія має патенти на них у всьому світі. Ще однією перевагою фірми COSVAL є те, що при виготовленні продукції не проводяться дослідження на тваринах.

Унікальність продукції COSVAL стала причиною того, що ми почали з цією компанією наше співробітництво. Найвищої оцінки варті вже знайомі Вам щадні зредства по догляду за волоссям, антивікова косметика і цілющі бальзами, а також нові БАД, які надійдуть у продаж вже в цьому році.

 

OSWALD Nahrungsmittel GmbH

Switzerland (Освальд, Швейцарія)
 www.oswald.ch

Компания OSWALD производит БАДы, фруктовые сиропы, а также сухие приправы и супы, обогащенные витаминами и полезными микроэлементами. Кроме того, компания выпускает разнообразные готовые блюда, производимые в соответствии с новейшими научными достижениями в области питания. Являясь производителем №1 в Швейцарии такого рода продуктов, компания OSWALD тщательно следит за их качеством.

Философия компании - "Для клиентов - только самое лучшее" в полной мере соответствует запросам и ожиданиям потребителей не только в Швейцарии, но и далеко за ее пределами.

Використовуючи високоякісну сировину і новітні способи виробництва, компанія OSWALD залишила далеко позаду своїх конкурентів.

Для VIVASAN компанія OSWALD випускає мультивітамінні сиропи, сухі овочеві супи і приправи, а в недалекому майбутньому ми зможемо скуштувати і "продукти здоров'я" за рецептурою OSWALD. Ми сподіваємося на тривале і взаємовигідне співробітництво з цією компанією.