Кошик
198 відгуків
+380 6 7 6 370 370
+380 (67) 637-03-70Киев Алина
+380 (50) 320-37-87www.vivasan-original.com.ua
Додати відгук

Як боротися з целюлітом і розтяжками з допомогою ефірних масел.

Як боротися з целюлітом і розтяжками з допомогою ефірних масел.

Поки не існує перевіреного ліки від целюліту. Найкраще, що ви можете зробити, - це спробувати звести його до мінімуму або вжити заходів, аби уникнути його. Доступні методи лікування зазвичай пропонують тимчасові рішення. Целюліт може стати менш помітним після лікування, але насправді він ніколи не проходить. Проте природні методи лікування целюліту пропонують більше можливостей для вирішення цієї проблеми. Ефірні масла від целюліту - одні з натуральних засобів, які показали величезні поліпшення у тих, хто їх використовує.

 

Що таке ефірні масла?

Ефірні масла - це продукти або з'єднання, отримані з рослин. Ці масла можна отримати з коренів, плодів, стебел, листя чи квітів. Зазвичай їх отримують з рослинної сировини механічним способом, наприклад, шляхом холодного пресування. Їх також можна переганяти з використанням пари або води.

Ці масла використовувалися протягом багатьох років для ефективного лікування різних захворювань. Вони особливо корисні в ароматерапії - метод лікування, в якому використовуються натуральні екстракти рослин, які сприяють не тільки здоров'ю, а й благополуччю. Дерматологи навіть рекомендують різні ефірні масла при деяких шкірних захворюваннях, таких як шрами від прищів. Целюліт - ще одне з таких станів. За допомогою правильного поєднання ефірних масел ви можете створити схему лікування, що значно змінить зовнішній вигляд целюліту.

Як можна використовувати ефірні масла від целюліту?

Що відрізняє лікування на основі ефірних масел від інших сучасних засобів лікування целюліту, так це те, що з допомогою ефірних масел усувається причина утворення грудок, а не тільки симптоми. Це само по собі обіцяє найкращі результати.

Ефірне масло може вирішити більшість проблем, які можуть викликати здуття жирових клітин під сполучною тканиною. Це включає запалення і поганий лімфодренаж.

Поганий кровообіг, накопичення жиру під шкірою і структурно слабка шкіра, позбавлена достатньої кількості колагену, також сприяють виникненню целюліту. Оскільки ефірні масла можуть ефективно поліпшити всі ці стани, це робить їх дуже ефективними в боротьбі з целюлітом.

Які ефірні масла краще всього використовувати при целюліті?

Існує понад 90 відомих типів ефірних масел. Кожне ефірне масло несе в собі сутність (аромат і смак) рослини, з якого вона отримана. Це означає, що кожне масло по-різному впливає на здоров'я. Серед цих масел є ефірні олії, які більш ефективні, ніж інші, коли справа доходить до лікування целюліту. Вони включають:

Грейпфрут

Бромелайн - це фермент, що міститься в грейпфрутовом олії. Фермент володіє протизапальними властивостями, які руйнують целюліт. При місцевому застосуванні масло грейпфрута допомагає при схудненні. Зменшення кількості жиру в тканинах зводить до мінімуму появу целюліту.

Кедр

Кедрове дерево - масло від целюліту, володіє терпкими властивостями. Це не тільки зменшує жирові відкладення, але і допомагає поліпшити кровообіг. При регулярному використанні на шкірі масло кедра підтягує в'ялу шкіру і зменшує целюліт.

Герань 

Масло герані ефективно зменшує целюліт. При нанесенні масажу на шкіру це ефірне масло видаляє зайву рідину, зменшуючи набряклість, яка може погіршити появу целюліту.

Деякі з основних активних хімічних компонентів герані включають геранилформиат, ліналоол, гераніол і цитронелол. Ці хімічні речовини володіють антисептичними, протизапальними і антиоксидантними властивостями, що робить олію корисним при целюліті.

Герань видаляє омертвілі клітини шкіри, сприяючи регенерації нових. При постійному використанні також збільшується вироблення колагену. Це призводить до більш пружною шкірі, яка найменше зазнає тиску з боку нижніх жирових клітин.

Розмарин

Ефірне масло розмарину володіє протизапальними, антисептичними та антимікробні властивості, які корисні при боротьбі з целюлітом. При використанні під час масажу масло розмарину допомагає розблокувати лімфатичну систему. Отже, поліпшується кровообіг під шарами шкіри. Це запобігає накопиченню нерівномірних жирових відкладень.

Меліса лимонна

Знеболюючі властивості масла меліси роблять його відмінним вибором для поліпшення кровообігу в тканинах. Одне з його сполук, лімонен, зменшує запалення за рахунок скорочення кровоносних судин. Масло меліси також розчиняє жирові відкладення під шкірою. У кінцевому підсумку ці ефекти призводять до поліпшеної циркуляції і меншою затримці рідини. Це зменшує прояви целюліту.

Фенхель

Гормони сприяють утворенню целюліту. Коли у жінок низька концентрація естрогену, приплив крові до з'єднувальним тканин зменшується. Це призводить до зниження рівня колагену, що послаблює тканини. По мірі збільшення жирових клітин вони легко проходять крізь шар тканини. При масажі шкіри фенхель вбирається в організм і імітує функції естрогену. Це робить його важливим маслом для жінок у період менопаузи, які борються з целюлітом.

Ялівцеві ягоди

Масло ягід ялівцю зводить до мінімуму появу целюліту, сприяючи правильного відтоку води в лімфатичній системі. Це позбавляє від затримки води, що викликає запалення, яке є фактором ризику целюліту. Масло також сприяє омолодженню шкіри, зменшуючи тим самим ямочки.

Кипарис

При нанесенні на шкіру кипарисове масло викликає скорочення клітин шкіри. В результаті покращується кровообіг і дренаж. В результаті токсини належним чином виводяться із структури шкіри і запобігає затримка води. Таким чином можна уникнути або зменшити виникнення целюліту.

До іншим широко використовуваним ефірним маслам від целюліту відносяться також: солодкий апельсин, мандарин і неролі.

Як правильно розбавити ефірні олії для лікування целюліту ?

Ефірні олії можуть викликати подразнення при нанесенні на шкіру в первісному вигляді. Для безпечного використання та більш швидкого всмоктування в шкіру необхідно розбавити маслом-носієм. Масла-носії не порушують функції ефірних масел, тому їх зручно використовувати.

Приклади масел-носіїв включають масло мигдалю, насіння гірчиці, аргана, жожоба, кокоса і авокадо.

Ось поради по правильному розбавлення ефірних олій:

  • Розведення на 1 відсоток: 1 ч. л. Масла-носія, 1 крапля ефірного масла.
  • 2-відсоткове розведення: 1 ч. л. Масла-носія, 3 краплі ефірного масла.
  • 3-процентний розчин: 1 ч. л. Масла-носія, 4 краплі ефірного масла.
  • 4-відсоткове розведення: 1 ч. л. Масла-носія, 6 крапель ефірного масла.
  • 5-процентне розведення: 1 ч. л. Масла-носія, 7 крапель ефірного масла.

При виборі кращого масла-носія для ефірних масел від целюліту вам слід:

  • Вибирайте чисте, нерафінована олія холодного віджиму без присадок.
  • Купуйте найвища якість, яке ви можете собі дозволити

Перевага масел-носіїв холодного віджиму в тому, що вони не нагріваються. Таким чином, зберігаються їх вроджені корисні властивості.

Пам'ятайте: щоб знайти масло-носій, який краще всього підходить для вас і вашої шкіри, вам потрібно продовжувати експериментувати з маслами. Масла-носії володіють різними терапевтичними властивостями, які засновані на містяться в них природних поживних речовин і незамінних жирних кислотах. Хоча на ці характеристики можна не звертати уваги, вони впливають на термін їх зберігання і унікальність застосування. Поєднання відповідного масла-носія з ефірною олією може дати дивовижні переваги, яких ви намагаєтеся досягти.

Позбавляються чи олії-носії, включаючи кокосове, від целюліту?

Масла-носії корисні для шкіри, наприклад, збільшують вироблення колагену і запобігають появі прищів. Більшість масел-носіїв містять корисні для шкіри вітаміни. Вони також володіють протизапальними властивостями, антиоксидантами і незамінними жирними кислотами. Однак кокосове масло від целюліту працює при змішуванні з ефірною олією, як і інші масла-носії.

Різні способи застосування ефірних олій

Те, як ви застосовуєте ефірні масла, впливає на одержувану вами користь для здоров'я. Деякі з найбільш ефективних методів лікування целюліту:

Через масаж

Це включає в себе приготування суміші ефірного масла з обраним маслом-носієм. Використовуйте три краплі ефірного масла зі столовою ложкою масла-носія. Потім ви можете масажувати цією сумішшю ділянки шкіри з целюлітом.

Суха чистка

Це включає сухе нанесення на шкіру ефірних масел, змішаних з маслом-носієм, за допомогою сухої кисті. Кисть повинна бути з натуральних волокон, так як вони менше подразнюють шкіру. Пензликом нанесіть ефірне масло на шкіру напівкруглими рухами до серця. Продовжуйте чистити щіткою, поки масло повністю не вбереться. Суха чистка також є добре відомим методом зменшення проявів целюліту.

У ванні з водою

Змішайте 6 крапель масла для масажу від целюліту з 1 столовою ложкою молока. Вилийте це у ванну з теплою водою. Розведіть масло у воді настільки, наскільки зможете, потім пориньте у неї на півгодини. Протягом цього часу масажуйте краплі олії, плаваючі на вашій шкірі.

Унікальні рецепти масел від целюліту

Щоб отримати найкращі результати від лікування целюліту при використанні ефірних масел, вам може знадобитися змішати два або більше типів масел. Ось деякі з сумішей, які можуть прискорити зникнення целюліту за допомогою масажу:

Суміш для масажу 1:

  • 10 крапель лимонного масла
  • 12 крапель грейпфрутового масла
  • 8 крапель масла фенхеля
  • 2 столові ложки мигдалевого масла
  • 5 крапель олії жожоба
  • 5 крапель масла морквяного

Суміш для масажу 2:

  • 5 крапель фенхелю
  • 5 крапель розмарину 
  • 5 крапель бензоїну
  • 5 крапель лимона
  • 4 ч. л. масла-носія

Суміш для масажу 3:

  • 6 крапель орегано
  • 10 крапель лимона
  • 14 крапель ялівцю
  • 5 крапель олії жожоба
  • 5 крапель масла морквяного
  • 2 столові ложки мигдалевого масла

Суміш для масажу 4:

  • 12 крапель кипарисового масла
  • 10 крапель олії ягід ялівцю
  • 8 крапель масла неролі
  • 6 крапель кедрового масла
  • 2 столові ложки олії жожоба
  • 2 столові ложки арганової олії

Суміш для масажу 5:

  • 10 крапель грейпфрутового масла
  • 8 крапель мандаринового масла
  • 7 крапель масла солодкого апельсина
  • 6 крапель олії меліси
  • 4 краплі геранієвої масла
  • 2 столові ложки касторової олії
  • 2 столові ложки кокосового масла

Суміш для ванн:

  • По 2 краплі олії фенхелю, базиліка і розмарину
  • 5 крапель геранієвої масла
  • 2 склянки англійської солі
  • 1 чайна ложка молока
  • 1 склянку морської солі
  • 3 краплі олії куркуми

Як слід зберігати ефірні масла?

Зберігання ефірних олій має величезне значення. Правильне зберігання не тільки захистить, але і продовжить термін зберігання масел. Температура, при якій вони зберігаються, тип скла, в якому зберігаються масла, і вплив сонячних променів на олії істотно впливають на їх якість.

Щоб запобігти погіршення і захистити терапевтичні та ароматичні властивості ефірних масел, краще за все зберігати їх у наступних кольорових пляшках:

  • Синій кобальт
  • Коричневий або янтарний
  • Зелений

Що стосується захисту від світла, ніж непрозрачнее і темніше скло, тим краще воно захищає від окислення і ушкодження сонячним світлом.

Уникайте зберігання або покупки ефірних масел в пластикових пляшках, тому що масла роз'їдають пластик, і протягом короткого періоду ефірні олії зіпсуються.

В ідеалі зберігайте масла в прохолодному темному місці або, якщо можливо, в холодильнику.

Який вплив на здоров'я надають різні ефірні масла?

Переваги ефірних масел виходять за рамки лікування целюліту. Назвіть це безпрограшної ситуацією для вас. Кожне ефірне масло має особливу користь для здоров'я, якщо його використовувати в доповнення до основних засобів від целюліту. Ось деякі з цих масел і їх різні ефекти:

  • Масло лимона - ефірне масло лимона підвищує метаболізм і, отже, енергію, покращує травну функцію і знижує кров'яний тиск.
  • Масло герані - використання герані покращує кровообіг. Масло зміцнює імунітет і знімає біль. Він також заспокоює симптоми, пов'язані з менструацією і менопаузою.
  • Кедрове масло - кедрове дерево особливо корисне для шкіри. Він регулює вироблення шкірного сала, бореться з шкідливими шкірними бактеріями і захищає шкіру від забруднюючих речовин.
  • Масло меліси - використовується для зниження температури, зняття болю в м'язах і суглобах, а також як детоксифікуючу засіб.
  • Масло розмарину - розмарин використовується для зняття болю і зняття головних болів. Він також ефективно сприяє здоровому травленню і зміцнює імунну систему.

Яких заходів безпеки слід дотримуватись при використанні ефірних масел?

Деякі запобіжні заходи при використанні ефірних масел включають:

  • Перед нанесенням нового масла на шкіру завжди проводите пластир. Тест включає нанесення масла на невелику ділянку шкіри. Ефірні олії можуть викликати роздратування шкіри, опіки або навіть дерматит. Патч-тест дозволяє дізнатися, чи буде у вашої шкіри алергічна реакція.
  • Никогда не глотайте эфирные масла, так как они могут быть токсичными. Эфирные масла предназначены либо для вдыхания, либо для местного нанесения на кожу после смешивания с маслом-носителем. 
  • Если вы принимаете какие-либо лекарства, вам следует сначала проконсультироваться с врачом, прежде чем использовать эфирные масла.

Последовательность имеет значение

Зрештою, секрет зменшення целюліту за допомогою ефірних масел полягає в постійності. Ви можете масажувати шкіру ефірними маслами від целюліту щоранку або ввечері перед сном. Крім того, ви можете додавати масла в кожну ванну, яку ви приймаєте, або поєднувати масляний режим з регулярною сухий чищенням.

  • Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Гіповітаміноз — це стан, при якому організму не вистачає необхідних вітамінів для ефективного функціонування. Це відбувається в основному в осінньо-зимовий сезон з-за обмеженого доступу до свіжим овочам і фруктам, а також низького рівня корисного УФ-випромінювання. Наслідки такого стану дуже шкідливі для організму — перевірте, чому і як цьому запобігти?
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
  • Гігієна .....Зору
    Гігієна .....Зору
    Технологія. Вдома або на роботі - скрізь нас супроводжують комп'ютери, Інтернет, планшети і смартфони. Те, що повинно сприяти нашій роботі або спілкування з іншими людьми, також може бути шкідливим при надмірному використанні.
    Гігієна .....Зору

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner