Кошик
197 відгуків
+380 6 7 6 370 370
+380 (67) 637-03-70Киев Алина
+380 (50) 320-37-87www.vivasan-original.com.ua
Додати відгук

6 ефірних масел, які заспокоять хворобливі сонячні опіки

6 ефірних масел, які заспокоять хворобливі сонячні опіки

Але навіть самі старанні користувачі SPF серед нас можуть пропустити якесь пляма або забути нанести крем повторно кожні дві години, що, як ви вже здогадалися, призведе до сонячного опіку! Кожен сонячний опік з пухирями не тільки неймовірно болісний (і не особливо привабливий), але і збільшує ризик раку шкіри, а при появі опіку ви відчуєте біль, сухість і почервоніння. Причина: шкідливі ультрафіолетові (УФ) промені сонця фактично ушкоджують ДНК клітин шкіри, так само як іржа накопичується на металі. Кращий спосіб полегшити ці симптоми - якомога швидше зменшити запалення. Якщо ви віддаєте перевагу пом'якшувати сонячний опік більш натуральними засобами, зверніть увагу на ефірні масла. Вони забезпечують шкіру протизапальну, антиоксидантну та протимікробну дію.

 

Як використовувати ефірні масла від сонячних опіків.

Поєднуйте з лікарськими інгредієнтами: змішування ефірних олій з іншими популярними заспокійливими засобами для засмаги, такими як гель алое віра, кокосове масло і вівсянка, допоможе забезпечити вашу шкіру такою необхідною вологою.

Не перестарайтеся: вам слід додати тільки одну-три краплі ефірного масла в вашу основу за вибором, так як вони володіють сильною дією і можуть викликати роздратування, коли використовуються самі по собі.

Проведіть тест на пластир: якщо у вас надчутлива шкіра, спочатку нанесіть розбавлене ефірне масло на невелику ділянку шкіри, щоб переконатися, що у вас немає алергічної реакції, подразнення або інших побічних ефектів.

Готові зцілити шкіру? Ось шість кращих ефірних масел для зняття сонячних опіків, а також поради як правильно їх використовувати в домашніх умовах, щоб швидко полегшити біль.

Масло Евкаліпта - популярний ефірне масло для місцевого застосування, особливо для загоєння ран і опіків. Це також в'яжучий, протизапальний і протимікробний засіб. Крім опіків масло Евкаліпта може допомогти і від інших проблем з шкірою, таких як порізи, воші і укуси комах. Воно також може зіграти роль у запобіганні інфікування опіків.

Масло Лаванди -  Як ромашки, масло лаванди також володіє протизапальними і антиоксидантними властивостями при лікуванні сонячних опіків. Лаванда вважається «одним з найбільш м'яких з відомих рослинних ефірних олій», що робить його більш безпечним вибором для людей з чутливою шкірою. Фактично, лаванда протягом багатьох років використовувалася для загоєння ран, причому переваги, швидше за все, пов'язані з її антимікробну дію.

Олія М'яти перцевої - Коли ви обпалені до хрусткої скоринки, охолодити шкіру дуже приємно. Входить м'ята перцева, що володіє охолоджуючим і знеболюючою дією. Бонус: також відомо, що вона полегшує головні болі, викликані надмірним перебуванням на сонці. Олія м'яти перцевої має знеболюючу дію, стимулюючи рецептори холоду на шкірі і розширюючи кровоносні судини.

Масло Чайного дерева - яке також відоме своїми властивостями боротися з прищами, володіє захисним і заспокійливу дію завдяки своїм протизапальним та антимікробним властивостям. Також наголошується, що чайне дерево прискорює загоєння ран і може навіть допомогти захистити від раку шкіри.

Масло Меліси - корисний проти сонячних опіків завдяки двом сполук, кавової кислоти і ферулової кислоти. В якості протизапального засобу меліса зменшує запалення, спричинене УФ-випромінюванням.

Масло Герані - також підходить для зняття сонячних опіків. Масло герані може прискорити загоєння ран, володіє деякими антибактеріальними властивостями і часто використовується для лікування дерматиту, екземи і старіючої шкіри, що означає, що воно ідеально, якщо ваша шкіра вже є чутливою.

 

Як лікувати опіки ефірними маслами

Ніколи не наносите чисті нерозбавлені ефірні масла безпосередньо на опіки. Вони можуть погіршити їх, викликати запалення і бути болючими.

Використання ефірних олій для лікування легких опіків абсолютно безпечно, якщо вони використовуються правильно. Ви можете прикладати до опіків різними способами.

Компрес

Один із способів - це простий компрес. Це кращий підхід до зовсім недавнього опіку. Робити:

  1. Додайте близько 5 крапель вибраного ефірного масла на емульгатор і розведіть в 1 склянці теплої води. Якщо хочете, можете змішувати різні ефірні олії разом.
  2. Після збовтування масла з водою змочіть чисту тканину і нанесіть.
  3. Повторюйте, поки вода для компресу не зникне.

Продовжуйте робити компреси і прикладати їх щодня, поки рана не почне гоїтися.

Бальзам, лосьйон або мазь.

Інший метод - використовувати зволожуючий продукт або масло-носій з вибраними вами ефірними маслами.

Краще всього використовувати цей підхід, коли опіки вже гояться. Олійні продукти можуть приховати свіжі опіки і затримати бактерії, які можуть погіршити інфекцію. Цей метод краще підходить для загоєння і зволоження обпаленої шкіри, а не для запобігання інфекції. Не використовуйте цей метод при свіжих опіках або опіках другого ступеня.

Как только воспаление утихнет, смешайте эфирные масла с лосьоном или маслом-носителем. Лучше всего подойдет 5 капель масла на 30 мл масла-носителя или лосьона.

Увлажняющие продукты, лосьоны, кремы и мази - отличные кандидаты. Вы также можете смешивать их с маслами-носителями, которые повышают эффективность эфирных масел.

Некоторые из лучших масел-носителей включают:

   √ оливковое масло

   √ масло авокадо

   √ масло жожоба

   √ подсолнечное масло

Нанесите смесь прямо на заживляющий ожог, пока он не исчезнет.

 

Бонус: А щоб правильно підібрати ефірне масло для вашої шкіри для повсякденного використання, читайте на нашому сайті наступну статтю >>>

  • Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Гіповітаміноз — це стан, при якому організму не вистачає необхідних вітамінів для ефективного функціонування. Це відбувається в основному в осінньо-зимовий сезон з-за обмеженого доступу до свіжим овочам і фруктам, а також низького рівня корисного УФ-випромінювання. Наслідки такого стану дуже шкідливі для організму — перевірте, чому і як цьому запобігти?
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
  • Гігієна .....Зору
    Гігієна .....Зору
    Технологія. Вдома або на роботі - скрізь нас супроводжують комп'ютери, Інтернет, планшети і смартфони. Те, що повинно сприяти нашій роботі або спілкування з іншими людьми, також може бути шкідливим при надмірному використанні.
    Гігієна .....Зору

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner