Кошик
197 відгуків
+380 6 7 6 370 370
+380 (67) 637-03-70Киев Алина
+380 (50) 320-37-87www.vivasan-original.com.ua
Додати відгук

М'ячик голчастий PALC 4.0 AG

  • Під замовлення
  • Код: P 1005
clockВідправка з 04 травня 2024

620 

+380 (67) 637-03-70
Киев Алина
  • +380 (50) 320-37-87
    www.vivasan-original.com.ua
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'ячик голчастий PALC 4.0 AG
Під замовленняМ'ячик голчастий PALC 4.0 AG
620 
+380 (67) 637-03-70
Киев Алина
  • +380 (50) 320-37-87
    www.vivasan-original.com.ua
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Розвиток дрібної моторики та тактильної чутливості — потужний стимул вдосконалення сприйняття, уваги, мислення, мови, координації, спостережливості, уяви та пам'яті (виразної та рухової). Є безліч методик, орієнтованих на розвиток дрібної моторики, які передбачають використання додаткових засобів і приладів, один з яких — ВАЛ «М'ячик голчастий».

ВИКОРИСТОВУВАТИ  «М'ЯЧИК ГОВІЛЬЧИЙ» СТУВАЛЬНІМ ЗОБРАЗОМ.

У разі проблем, пов'язаних із порушенням провідності нервової системи та психічної діяльності, необхідно впливати (прокочувати, робити легкі протискання та притискачі) на долоні та стопи, які являють собою зони проєкції всіх органів і систем організму людини. Такий локальний вплив розвиває дрібну моторику та тактильну чутливість кінцівок, сприяє розвитку та відновленню функцій головного мозку в дітей і дорослих.

ВАЛ «М'ячик голчастий» зручно використовувати для «пальчикової гімнастики», широко використовуваної дитячими психологами, валеологами, логопедами, реабілітологами, невропатологами та дефектологами, тобто лікарями, які працюють із дітьми, що мають затримку мовлення, затримку нервово-м'язового, нервово-психічного та психомоторного розвитку, які страждають ДЦП, заїканням та іншими хворобами.

ОБЛАСТИ ЗАСТОСУВАННЯ ВАЛ «М'ЯЧИК ГОВІЛЬНИЙ»:

  • у разі пошкоджень суглобово-зв'язувального апарату пензлів і стоп для відновлення рухової функції стоп, пензлів і пальців після травм (наприклад, контрактура Дюпюітрену, після зняття гіпса);
  • для «розроблення» м'язово-суглобових контрактур і нормалізації рухів у разі аутизму та дитячого церебрального паралічу (ДЦП);
  • у разі черепно-мозкових травм, інсультів на етапі домашньої реабілітації;
  • у разі уражень периферичних нервів;
  • у разі стресу-напруженого стану вегетативної нервової системи, переважанні симпатичного відділу вегетативної нервової системи (проязуванням чого є холодні руки, що оніміли пальці);
  • для лікування психо-речових розладів у дітей (у логопедичній практиці для тренування тонких рухів пальців);
  • для профілактики та ліквідації м'язового пальчикового стомлення, підготовки руки до письма, підвищення працездатності, зняття нервової напруги (проясування нервової напруги — це холодні руки), як оздоровча технологія в утворенні (пальчикова гімнастика та физмінтки в школі);
  • для ефективної профілактики зап'ястного (карпального) синдрому (захворювання, що виникає у разі тривалого неправильного положення кисті під час роботи з маніпулятором типу «миша» та клавіатурою комп'ютера);
  • для зменшення психологічної тяги до паління й заміщення шкідливої звички тримати сигарету в руках — робити протискання та прокотіння між долонями «М'ячиком голчастим»;
  • під час підготовки рук до гри на музичних інструментах. Допомагає зняти скутість, привести м'язи в тонус, усунути похолодання кінчиків пальців, викликане хвилюванням, а також зняти стомлення й біль у передпліччі через тривалі заняття;
  • для зняття стресу. Під час катання м'ячика стимулюються нервові закінчення та численні біологічно активні точки, розташовані на долоні. У ній створюється приємне розслаблювальне відчуття.

Для зняття болю та досягнення ефекту гальмування (сідачування) «М'ячиком голчастим» впливають на зони больових або проблемних точок від центру до периферії проти годинникової стрілки впродовж 15-20 хв.

Для отримання ефекту стимуляції впливають на точки загального спектра дії за годинниковою стрілкою від периферії до центру впродовж 7-10 хв.

ВАЛ «М'ячик голчастий» є засобом посиленого впливу на зони больових і проблемних точок на тілі людини. На зону больової точки, наприклад, розташованої в попереково-крижовому відділі хребта в паравертебральній зоні (зона виходу нервового корінця), можна лягати всім тілом на «М'ячик голчастий».

Для зменшення тиску під протипоживну симетричну сторону можна укладати махровий валик або згорнути рушник.

Використовуючи зони спазмованої мускулатури, можна проводити ортопедичну корекцію за S-подібних сколіозів.

Для отримання тонізувального ефекту впливають «М'ячиком голчастим» за ходом руху енергії в каналі до появи стійкої гіперемії шкіри за ходом меридіана (приблизно — 7-10 хв), а для отримання седативного ефекту — проти ходу руху в каналі до стійкої гіперемії шкіри (приблизно — 10-15 хв).

ШВИДКЕ ДОПОМОГА

У разі виникнення невідкладного стану (втрата свідомості) «М'ячиком голчастим» упродовж 20 секунд впливати швидкими постукувальними, колищими рухами на кінчики пальців рук і ніг, на мочки вух, а також на кінчик носа та верхню губу. Зробити паузу 15 сек. і повторити ці дії 2-3 рази.

У разі больового синдрому прикласти ВАЛ «М'ячик голчастий» у точку болю або точку відповідності проблемі, згідно з наявними у Вас схемами розташування точок акупунктури, притиснути та витримати 5-10-20 хвилин. У разі невралгії потрійного нерва, лицьових симпаталгій і зубного болю допол — 62 Завжди здорові та щасливі! нічно застосовувати «М'ячик голчастий» у зонах найбільшого болю на 10-30 хв і короткочасно (2-5 хв) на симетричні зони протилежного боку. Також необхідний вплив на мочку вуха з боку болю. Для підвищення ефективності треба короткочасно (1-2 хв) впливати на мочку вуха здорової сторони. Для зняття болю після екстракції зуба впливати на мочку вуха.

Кардиалгії (болі в зоні серця), зазвичай супроводжуються остеохондрозом шийного або грудного відділів хребта. Активувати потрібно на больові точки в зоні грудної клітки та паравертебрально вздовж грудного відділу хребта, а також у зонах проєкції пензлів і стоп. Для потенціювання (посилення) впливу в рецептуру необхідно вмикати симетричні точки та зони.

ТОЧКИ І ЗОНИ ЗАСТОСУВАННЯ «М'ЯКИ ВИКОРИСТОВОГО» НА ВІРХНИХ КОНЧНОСТІВАЛЬНИХ ЗАСТОСУНКИХ І СОСТОЯНІЯХ

  1. Шао-шан (Р11) — належить до активних точок, використовується у разі невідкладних станів. Показання: ускладнення дихання, кашель, зневоднення, кома, ларингіт, фарингіт, лихоманка, шкірні висипки, свербіж.
  2. Юй-цзі (Р10) — показання: кашель, задушливість, біль у горлі, біль у зоні грудей і спини, підвищення температури тіла з головним болем, порушення сну.
  3. Тай-юань (Р9) — показання: одишка, задушливість, сухість у роті, біль у плечовому суглобі, міжреберна невралгія, знижений тиск, порушення сну, депресія, головний біль.
  4. Чжунь-чун (МС9) — показання: тепловий удар, біль у зоні серця, занепокоєння, головний біль, астіння, порушення пам'яті. Розташована в центрі кінчика середнього пальця кисті, легко доступна, використовується у разі втрати свідомості.
  5. Хе-гу (GI 4) — показ: неврит лицьового нерва, шум у вухах, головний, зубний біль, біль і набряк у горлі, носова кровотеча, точка швидкої допомоги в разі падіння артеріального тиску (протипоказана під час вагітності).
  6. Шао-чун (С9) — показання: серцебиття, задушливість, біль у зоні серця, аритмія, порушення мозкового кровообігу, точка швидкої допомоги в разі втрати свідомості.
  7. Шень-мень (C7) — показання: одишка, болі в зоні серця, безсоння, погіршення пам'яті, підвищення температури тіла.
  8. Шан-ян (GI 1) — показ: надання швидкої допомоги у разі знечуття, коме, набряку слизової оболонки горла; біль в очах у разі глаукоми; шум у вухах, глухоту; біль у плечовому суглобі та спині, оніміння пальців, гарячковий стан.
  9. Хоу-сі (IG3) — точка широкого спектра дії. Показання: головний біль у потилиці, напруга м'язів у потилиці; кон'юнктивіт; носова кровотеча, шум у вухах; болі в м'язах плеча; парез верхніх кінцівок; епілептиформні судоми.
  10. Ле-цюе (Р7) — точка широкого спектра дії. Показання: болі в зоні серця; головний біль у віскі, кашель, задушливість; наслідки паралічу лицьового нерва; болі в зоні кисті, зап'ястя, ліктьового суглоба; невралгія потрійного нерва.
  11. Ян-сі (GI 5) — показання: головний біль, зубний біль; шум у вухах і глухоту, риніт, біль і набряк слизової оболонки горла; біль у променево-зап'ястковому суглобі та кисті.
  12. Ней-гуань (МС 6) — показання: болі в зоні серця, стенокардія, тахікардія; захворювання органів грудної порожнини, кашель з астматичним компонентом, ларингіт; підвищений артеріальний тиск; відрижка, блювота, болі в шлунку, підребережі; болі та судоми в зоні ліктьового суглоба та плеча; порушення сну.

ТОЧКИ ТА ЗОНИ ЗАСТОСУВАННЯ «М'ЯКИ ВИКОРИСТОВОГО» НА НИЖНИХ КОННІЧНОСТІХ ЗАСТОСУВАННЯХ І СОСТОЯНІЯХ

  1. Цзу-сан-лі (Е36) — точка широкого спектра дії, єдина та найважливіша для стимуляції дії шлунка та селезінки. Показання: урчування в животі, метеоризм, відрижка, повнота, здуття, діарея, непереварювання їжі (у стільці), біль внизу живота, нетримання сечі, лихоманкові стани, загальна тонізувальна дія.
  2. Сан-інь-цзяо (RP6) — показання: недостатність функції шлунка, зниження апетиту, поносу, блювота після їди, біль унизу живота, імпотенція, ускладнене сечовипускання, нетримання сечі, перевтома.
  3. Кун-лунь (V60) — точка широкого спектра дії. Показання: головний біль, запаморочення, біль в очах; кровотеча з носа; напруга м'язів потилиці; болі в попереку з обмеженням руху, ішіас, артрити стопи; підвищений артеріальний тиск, геморой. 
  4. Ян-лін-цюань (VB34) — точка широкого спектра дії. Показання: захворювання печінки та жовчного міхура; гоніт, судоми м'язів нижніх кінцівок; ішіас, люмбаго; відрижка, звичний закреп; запаморочення, атеросклероз.

ТОЧКИ І ЗОНИ ЗАСТОСУВАННЯ «М'ЯКУВАННЯ ГОВІЛЬНОГО» НА ТУЛІВОГО ПРИ РОЗОЛІЧНИХ ЗАБОРОНІВАННЯХ І СУЧАСНІХ.

  1. Да-бао (RP 21) — показання: болі в грудях, одишка; судоми м'язів кінцівок.
  2. Цюй-чі (GI 11) — точка широкого спектра дії. Показання: болі в суглобах верхніх кінцівок, параліч верхніх кінцівок; гарячковий стан; туберкульоз легенів; порушення перистальтики кишківника; кропивниця, екзема, нейродерміт; неврастенії; підвищений артеріальний тиск. 

ТОЧКИ ТА ЗОНИ ЗАСТОСУВАННЯ «М'ЯКИ ВИКОРИСТОВОГО» В ОБЛАСТІ ГОЛЕВИ ПРИ РОЗОЛІЧНИХ ЗАБЛЕВАННЯХ І СУЧАСНІХ.

  1. Шень-тин (VG24) — показання: Невралгія першої гілки потрійного нерва, запаморочення, біль в очах, сльозотеча, захворювання носа, емоційна нестійкість, порушення сну, тривожні стани.
  2. Цянь-дин (VG21) - показування: головний біль, запаморочення, біль у темній зоні голови, недостатність мозкового кровообігу; риніт, носова кровотеча, захворювання вуха, судоми.
  3. Бай-хуей (VG20) — показання: головний біль, запаморочення, закладеність носа, шум вухах, геморой, судомні напади.
  4. Хоу-дин (VG19) - показ: головний біль, запаморочення, носова кровотеча, біль у зоні шиї та потилиці, ригідність м'язів потилиці; бронхіальна астма. 
  5. Наокун (VB19) — показання: зниження зору, одишка, носова кровотеча, жарознижувальна дія, шийні радикуліти, невралгії потилічних нервів, контрактура шийних потилічних м'язів, а також важлива під час лікування очних хвороб.
  6. Фу-бай (VB10) — показання: головний біль, шум у вухах, парез кінцівок, тик і контрактура м'язів шийно-затишкової зони.
  7. Цин-мін (V1) — показання: кон'юнктивіт, сльозотеча.
  8. Цуань-чжу (V2) - показування: головний біль, біль у зоні чола, невралгія першої гілки потрійного нерва; зниження гостроти зору, сльозотечі, титки м'язів повік.
  9. Мей-чун (V3) - показ: головний біль, запаморочення; захворювання носа, зниження гостроти нюху, фронтіт; захворювання очей.
  10. Юй-яо(PC6) — показання: мігрень, захворювання очей.
  11. Ян-бай (VB14) - показування: головний біль, запаморочення, блювота; тик і спазм мімічних м'язів; невралгія та неврит потрійного та лицьового нервів.
  12. Си-чжу-кун (TR23) — показання: болі в лобовій і скриньковій зонах, запаморочення, мігрень, кон'юнктивіт, зниження гостроти зору; параз, параліч лицьового нерва.
  13. Тун-цзи-ляо (VB1) - показування: головний біль; захворювання очей, сльозотечі, зниження гостроти зору, ознаки атрофії зорового нерва, глаукома; периферичний параліч лицьового нерва, невралгія потрійного нерва.
  14. Чэн-ци(E1) — показання: короткозорість, далекозоркість, сльозотечі, астигматизм, неврит зорового нерва, риніт, катаракту, парез м'язів очного яблука.
  15. Си-бай (E2) — показання: кон'юнктивіт, глаукома, кератит; невралгія другої гілки трійничного нерва, парез лицьового нерва, птоз повіки, опущення кута рота, тик м'язів верхнього повіки; головний біль, запаморочення.
  16. Інь-тан (РС3) - показ: головний біль у зоні чола, запаморочення; захворювання носа; захворювання очей; підвищений артеріальний тиск.
  17. Цзюй-ляо (Е3) — показання: глаукома, сльозотечі; невралгія першої гілки потрійного нерва, птоз століття, опущення кута рота, тик м'язів повіки; носова кровотеча; болі в зубах верхньої щелепи, щоки та губах.
  18. Ді-цан (Е4) — показання: невралгія потрійного нерва, парез лицьового нерва, стики та птоз століття, опущення кута рота, слинотечіння.
  19. Хе-ляо (GI 19) — показання: зниження нюху, носова кровотеча, вазомоторний риніт, парез мімічних м'язів рота, тризм, астма.
  20. Жень-чжун (VG26) — точка реанімації. Показання: надання швидкої допомоги у разі втрати свідомості, судомні істеричні напади.
  21. Дуй-дуань (VG27) — показання: надання швидкої допомоги в разі втрати свідомості, носова кровотеча, невралгія потрійного нерва.
  22. Чен-цзян (VC24) — показання: невралгія та невритить нижніх гілок потрійного та лицьового нервів, судомний стан, набряк обличчя. Ця точка має особливо важливе значення у разі істеричних нападів та під час надання швидкої допомоги (колапс, діабетична кома та ін.).
  23. Тоу-вей (E8) — показання: невралгія потрійного нерва, мігрень, неврит лицьового нерва, зниження зору, кон'юнктивіт.
  24. Тай-ян (PC9) — показання: болі у висній зоні голови, мігрені, невралгія та неврит потрійного та лицьового нервів, тик і контрактура мімічних м'язів.
  25. Нао-ху (VG17) - розташована на верхньому краї потиличного бугра (зовнішній бугор). Показання: головний біль, біль і напруга потиличних м'язів; болі в очах, зниження гостроти зору. покращує проведення нервових імпульсів за зоровим нервом; неврастеніння.
  26. Сюань-лі (VВ6) - показ: болі у скроневій зоні голови; захворювання очей; зубний біль, набряклість обличчя.

АППЛИКАТОРИ ЛЯПКО «М'ЯЧИК ВЕЛИКИЙ» І СУ-ДЖОК-ТЕРАПІЯ

Вплив «М'ячиком голчастим» на активні зони відповідності органам на долонях і стопах за методикою Су-Джок-терапії. Має позитивний, оздоровлювальний ефект на організм.

У Вас виникли проблеми з будь-яким органом? Розгляньте уважно малюнок зі схемою відповідності на китиках рук і стопах. Визначте зону з точкою відповідності проблемному органу. Прикладіть до цієї зони м'ячик голчастий і натисніть, помасуйте кілька хвилин. Регулярно масажуючи обрану зону на долонях і стопах, Ви зможете істотно поліпшити стан хворого органа.

Основні
ВиробникЛяпко
Країна виробникУкраїна
  • Ціна: 620 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner