Кошик
227 відгуків
+380 6 7 6 370 370
+380 (67) 637-03-70Киев Алина
+380 (50) 320-37-87www.vivasan-original.com.ua
Додати відгук

Як правильно вибрати аромадиффузор?

Як правильно вибрати аромадиффузор?

Якщо ви новачок в світі ефірних масел і ароматичних масел, невелике дослідження змусить вас відчути себе ураженими усіма можливими варіантами масел і дифузорів. Вибір правильного дифузора часто є головним пріоритетом для людей, але буває складно проглянути всю доступну інформацію і знайти той, який відповідає вашим потребам. Зрештою, не всі дифузори або масла однакові. У кожного є мета і їх можна використовувати по-різному. Ця стаття проведе вас через все, що вам потрібно знати про дифузорах, від різних типів до того, як вони працюють, і все, що між ними.

 

Основи Дифузорів

Перш ніж ми перейдемо до найдрібніших деталей світу і ароматичних ефірних масел, а також до тонких деталей володіння дифузором для ароматичних масел, нам потрібно пройтися по основам, щоб ви мали повне уявлення про те, що таке дифузори. Без зайвих слів, давайте почнемо з питання, що таке дифузор?

Дифузор дозволяє ефірним маслам поширюватися по всьому приміщенню, будь то окрема кімната або весь будинок. Його можна використовувати для ароматерапії, надаючи повітрю чистий аромат, допомагаючи омолодити ваш розум і багато іншого. Однак є кілька різних типів на вибір.

Факти Про Ефірних Оліях І Ароматичних Маслах

Ця стаття присвячена типами дифузорів, які ви можете використовувати, але необхідно включити короткий розділ про ароматичних і ефірних маслах просто тому, що вони є причиною наявності дифузора. Ці масла найчастіше асоціюються з ароматерапією і існують вже тисячі років. Як правило, відкриття та перше використання цих масел приписується стародавнім єгиптянам, які використовували їх, починаючи з 2000 року до нашої ери. Однак записи показують, що Індія також використовувала масла у 2000 році до нашої ери, а в Китаї зареєстровано їх перше використання в 2700 році до нашої ери. Рим, Греція і Європа також внесли свій вклад у розвиток і поширення ефірних масел.

Ефірні масла - це екстракти рослин, які мають розслаблюючими, очисними або навіть поновлюючими властивостями. Аромадиффузоры призначені для поширення цих масел в повітрі, щоб користуватися їх перевагами в домашніх умовах.

 

Ось деякі з найбільш поширених типів масел, які можна поміщати в дифузор для ароматерапії:

Лаванда

Лимон

М'ята перцева

Чайне дерево

Евкаліпт

Ладан

Солодкий апельсин

Мелісса

Ви можете помістити в дифузори один аромат або композицію масел. Насправді, існує безліч книг, в яких пояснюється, як можна поєднувати масла і скільки крапель кожного масла слід використовувати для досягнення певного результату.

І ось дещо цікаве: запахи, які ми відчуваємо, викликають емоції ще до того, як ми розпізнаємо запах. Ось чому наша здатність нюхати таке справді потужне почуття. Справа не тільки в самому запах, але і в тому, як ми його сприймаємо суто індивідуально.

Типи Дифузорів

Тепер, коли ви знаєте основи дифузорів і ефірних масел, давайте поговоримо про різних видах дифузорів, з якими ви зіштовхнетеся. Коли ви вперше починаєте шукати, вам буде здаватися, що існує практично нескінченну кількість типів дифузорів ефірного масла. Давайте детально розглянемо деякі з найпоширеніших типів дифузорів, щоб ви могли дізнатися про різних варіантах, про те, як вони працюють, як довго вони можуть прослужити і як ви повинні піклуватися про них, щоб вони працювали ефективно.

Язичкові Дифузори

У цьому типі дерев'яні палички або очерети поміщаються в пляшку з ароматичним маслом або ефірною олією. Потім масло піднімається по очерету знизу, і аромат поширюється в повітря, коли досягає вершини. Герметичні дифузори служать до тих пір, поки в пляшці є масло. Цей масляний дифузор не створює туману, який зазвичай пов'язаний з дифузорами, і не використовує тепло, електрику або воду. Це варіант, який вимагає мінімального обслуговування і, по суті, завжди включений. Що стосується догляду, ви захочете використовувати різні тростини при зміні ароматів або пляшок. Якщо ви використовуєте одну і ту ж пляшку для різних масел, ви також можете промити пляшки рідким милом або засобом для миття посуду теплою водою. Ще їх називають пасивні дифузори. До пасивних диффузорам також можна віднести АРОМАМЕДАЛЬЙОН, АРОМАБРАСЛЕТЫ, АРОМАКЛИПСЫ для авто.

Хоча очеретяні дифузори можна використовувати в приміщеннях будь-якого типу, вони найкраще підходять для невеликих приміщень просто тому, що немає агента, який переміщує аромат. Під цим ми маємо на увазі, що в повітрі немає туману або вентилятора для поширення аромату. Тому запах може бути більш ізольованим.

Небулайзерные Дифузори

Цей дифузор ефірного масла - відмінний варіант, якщо ви хочете, щоб ваші легені отримували більше природних переваг, які пропонують ефірні масла. Він працює, розщеплюючи масло на окремі молекули, які легше розсіюються по кімнаті і поглинаються. Насос визначає швидкість руйнування молекули і зону дії розповсюджуваного аромату. Ці дифузори не використовують ні тепла, ні води.

Небулайзери використовують більшу кількість ефірної олії для більш короткого часу роботи. Однак концентрація ефірних масел, що потрапляють в повітря, набагато вище.

Однак очищення деяких небулайзерів може бути трохи складніше і вимагає багато часу. Менші частини означають, що вам потрібно проявляти велику обережність при чищенні. Ви також повинні регулярно чистити деталі, так як ефірні масла можуть накопичуватися і навіть засмітити насос і пляшку (ароматичні олії мають більш низьку в'язкість, ніж більшість ефірних масел, що з меншою ймовірністю викличе проблеми в розпилювачах), тим самим зниження ефективності і працездатності дифузора.

Ультразвукові Дифузори

Це тип, який знайомий більшості людей, і він є одним з найбільш доступних за ціною. У них є чаша, яку ви наповнюєте водою і маслами за своїм вибором. У цих пристроях використовується коливається пластина, яка вібрує для створення і випуску прохолодного туману без запаху. Потім ультразвукові хвилі розбивають ефірне масло на дрібні частинки, які разом з туманом викидаються в повітря в кімнату з широким діапазоном розсіювання. Тому він може бути ідеальним для великих приміщень в залежності від розміру пристрою. При цьому утворюється туман також можна використовувати в якості зволожувача повітря. При цьому у багатьох є таймери, які дозволяють запускати їх на один, два, чотири і вісім годин. У інших є можливість запускати його безперервно, що ідеально, якщо ви хочете, щоб він працював всю ніч, поки ви спите. Якщо ви турбуєтеся про те, що він працює, навіть коли в чаші немає води або масла, не турбуйтеся. Ці машини зазвичай мають автоматичне відключення, коли резервуар порожній.

Коли ви використовуєте масляний дифузор і додаєте різні олії, може утворитися скупчення масла, яке може утворювати плівку в резервуарі з водою. Іноді це може закривати датчик, який допомагає машині працювати, і розсіювати розчин. Важливо утримувати раковину в чистоті, щоб вона працювала нормально.

В ідеалі треба мити чашу кожен раз при зміні масла. Наприклад, якщо ви в основному використовували лаванду і хочете використовувати лимон, вам слід очистити внутрішню частину.

 

І ультразвуковий, і небулайзерный дифузори мають ряд зручних функцій, включаючи навколишнє освітлення, автоматичне відключення, налаштування інтенсивності та інтервалу запаху, а також таймери. Ці особливості роблять дифузори більш безпечним варіантом, ніж свічки - ви можете заснути або повністю покинути будинок, і ви все одно повернетесь в будинок який пахне приголомшливо.

Але дифузори - це не тільки аромат. Дифузор може служити елементом декору, допомагаючи зв'язати кімнату воєдино, настрій та емоції, пов'язані з дифузорами певних кольорів або текстур, можуть поглибити його намір в просторі, що надає кімнаті фантастичний вигляд, відчуття і запах.

 

Дифузори Віялового Типу

Це ще один варіант, в якому не використовується вода. Замість цього масла містяться в блок дифузора з вентилятором або на поглинаючу подушку, або в якийсь лоток. Потім вентилятор м'яко обдуває масла і розсіює запах по кімнаті. Вони бувають різних розмірів і можуть використовуватися як для невеликих кімнат, так і для всього будинку, такі компактні дифузори можна брати з собою в подорож.

Маленька вбирає подушечка або піднос не прослужить дуже довго. У той же час кількість масла, яке ви наносите на подушку або піддон, також відіграє важливу роль. Взагалі кажучи, коли запах починає розсіюватися, вам слід додати ще масла. З часом ви можете дізнатися, як довго тримається масло на подушці або піддоні.

Що стосується очищення цього типу дифузора аромату, якщо ви використовуєте багаторазові подушечки, ви можете вимити їх перед повторним використанням. Піднос можна протерти невеликою кількістю засоби для миття посуду, теплою водою і ганчіркою.

 

Електричні Дифузори Тепла

Це пристрій схоже на блюдце для чашки з невеликим поглибленням посередині, куди ви кладете масло. Потім пристрій нагрівається електрикою, нагріває масло і поширює запах. Від розміру пристрої і приміщення залежить, наскільки далеко поширюється аромат. Аромат буде тривати стільки, скільки потрібно, щоб повністю випаруватися. Якщо запах зникне, вам потрібно буде додати в чашу ще масла.

В якості бонусу такий масляний дифузор легко чистити. М'якою тканиною, теплою водою і рідким милом можна протерти таз і видалити будь-які залишки. Це слід робити всякий раз, коли ви бачите налипання, і рекомендується робити це при заміні масла, яке ви використовуєте.

Свічки Дифузори

Це схоже на електричний розсіювач тепла, за винятком того, що в якості джерела тепла використовується свічка, а не електрика. Полум'я свічки нагріває масло і поширює запах в кімнаті. Вони бувають різних видів і розмірів, тому ви можете знайти той, який підходить до вашого стилю, і нехай він стане прикрасою.

Хоча в цьому дифузорі аромату не використовуються батарейки або електрика, вам необхідно обов'язково замінити свічку, як тільки вона догорить, і використовувати свічку без запаху, щоб у вас не було суперечливих запахів. Дифузори, в яких в якості джерела тепла використовуються свічки, будуть працювати, поки свічка присутній і горить, тому важливо стежити за свічкою і при необхідності замінювати її новою як форми обслуговування. Довговічність аромату також залежить від кількості масла в чаші.

Ви повинні очищати резервуар масляного дифузора всякий раз, коли міняєте аромат масла, який ви використовуєте. Це можна зробити теплою водою і тканиною, щоб акуратно видалити залишки або масло, які можуть залишитися в чаші.

 

Теракотові Дифузори

Це красиві глиняні пляшки або горщики, які зазвичай закриваються пробкою, щоб масло залишалося усередині. Завдяки їм аромат розсіюється, коли масло проникає в глину або камінь, а потім повільно виходить в кімнату. Проте, оскільки цей метод є природним і не забезпечує рівномірного розподілу аромату, аромат стає найбільш сильним відразу після того, як масло поміщається в горщик, і з часом зникає.

Олії проникають у глину, тому очистити її може бути складно, якщо ви плануєте змінити запах. Таким чином, ви можете використовувати різні дифузори для різних ароматів. Однак, якщо ви хочете використовувати той же дифузор для ароматерапії, ви можете ретельно очистити його.

Спочатку горщик слід протерти рідким милом, використовуючи зубну щітку чи іншу щітку з м'якою щетиною. Потім ви можете використовувати трохи оцту і знову помити горщик. Після того, як ви обполоскали його під проточною водою протягом декількох хвилин, горщик потрібно замочити в чистій воді на ніч. В якості останнього кроку може знадобитися кілька днів, щоб повністю висохнути, перш ніж ви зможете додати в нього масло.

 

Як бачите, типи, які ви можете вибрати, різні. Тому ви повинні вибрати той, який відповідає вашим цілям і працює у відповідності з вашими потребами. Вибір кращого масляного дифузора залежить від кількох факторів:

√ Тип кімнати

√ Розмір кімнати

√ Час виконання

√ Тип джерела живлення

√ Тип матеріалу

Вибір правильного дифузора залежить від того, що ви хочете. Якщо ви хочете, щоб воно покривало весь ваш будинок, є пристрої, які можуть бути встановлені та працювати з вашою системою опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, щоб поширювати ефірна олія по кімнатах. Якщо ви хочете, щоб він ароматизував кімнату, краще всього підійде ультразвукової дифузор або небулайзер. Якщо ви шукаєте що-небудь, щоб тримати його на столі на роботі, краще всього підійдуть ті, які використовують очерет.

Ви також можете розглянути КЛІМАТИЧНУ ТЕХНІКУ STADLER FORM OF SWITZERLAND.

В кінцевому підсумку, тип, який ви виберете, залежить від перерахованих вище факторів. Як тільки ви знайдете відповіді на ці питання, вам буде набагато легше вибрати той, який підходить саме вам, і пам'ятайте, що безпека дифузора важлива і що кращим дифузором для ваших потреб буде той, який найкраще впишеться у ваш інтер'єр або ваш спосіб життя, тому що дифузор, який вам подобається, - це дифузор, який ви знаєте, що будете використовувати регулярно.

  • Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Гіповітаміноз — це стан, при якому організму не вистачає необхідних вітамінів для ефективного функціонування. Це відбувається в основному в осінньо-зимовий сезон з-за обмеженого доступу до свіжим овочам і фруктам, а також низького рівня корисного УФ-випромінювання. Наслідки такого стану дуже шкідливі для організму — перевірте, чому і як цьому запобігти?
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
  • Гігієна .....Зору
    Гігієна .....Зору
    Технологія. Вдома або на роботі - скрізь нас супроводжують комп'ютери, Інтернет, планшети і смартфони. Те, що повинно сприяти нашій роботі або спілкування з іншими людьми, також може бути шкідливим при надмірному використанні.
    Гігієна .....Зору

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner