Кошик
227 відгуків
+380 6 7 6 370 370
+380 (67) 637-03-70Киев Алина
+380 (50) 320-37-87www.vivasan-original.com.ua
Додати відгук

Як покращити функцію щитоподібної залози?

Як покращити функцію щитоподібної залози?
Щитовидна залоза - це залоза у формі метелика в передній частині шиї, приблизно на висоті ключиці. Ця залоза контролює ендокринну систему організму. Щитовидна залоза виробляє гормони і може впливати майже на кожну клітинку вашого організму. Вона відіграє важливу роль у регулюванні швидкості метаболізму, швидкості виробництва енергії вашим тілом.

Гормони - це хімічні сигнальні молекули, що виробляються залозами внутрішньої секреції і виділяються безпосередньо в кров. В спілкуванні між клітинами гормони подібні буквах, а серцево-судинна система - це поштова служба. Коли залози не виробляють потрібну кількість гормонів, що розвиваються захворювання, які можуть вплинути на багато аспектів життя. Два основні гормони, які виробляє і виділяє щитовидна залоза, - це Т3 (трийодтиронін) та Т4 (тироксин). Ці гормони, як і багато гормони, що виробляються в організмі, відіграють важливу роль як у фізичному, так і в психологічне здоров'я. Навіть незначний дисбаланс в їх виробництві або діяльності може надати сильний негативний вплив на емоційне благополуччя. При правильному функціонуванні щитовидна залоза допомагає збільшити швидкість основного обміну, стимулювати метаболізм вітамінів, регулювати метаболізм вуглеводів, жирів і білків, а також регулювати ріст кісток.

Низький рівень гормонів щитовидної залози може призвести до поганого травленню, запорів, збільшення ваги, підвищення холестерину та стомлюваності, випадання волосся. Це може вплинути на нейротрансмітери, що може призвести до втрати мотивації і депресії. І є ще багато захворювань і розладів, пов'язаних з щитовидною залозою, включаючи гіпертиреоз та гіпотиреоз (занадто багато або занадто мало гормонів щитовидної залози) і тиреоїдит Хашимото, який є аутоімунним захворюванням.

Також важливо пам'ятати, що ніякі органи в тілі не функціонують повністю незалежно, всі вони пов'язані і працюють один з одним - тому, якщо з одним з них виникне проблема, це вплине на весь організм.

Отже, що ви можете зробити, щоб природним чином покращити функцію щитоподібної залози?

1.Харчування.

Є докази того, що певні продукти можуть сприяти функції щитовидної залози. Ось п'ять продуктів, які слід додати у свій раціон:

Водорості - Морські водорості, такі як ламінарія, норі і вакаме, від природи багаті йодом - мікроелементом, необхідним для нормальної функції щитовидної залози. Їжте водорості з суші або купіть запаковані закуски з морських водоростей, щоб додати їх в салати. Можна купити суху ламінарію і приготувати з неї будь-який салат.

Солоні горіхи - Бразильські горіхи, горіхи макадамія і фундук є відмінними джерелами селену, який допомагає підтримувати здорову функцію щитовидної залози. Візьміть з собою невеликий пакет асорті горіхів, щоб перекусити протягом дня.

Запечена риба - Риба багата жирними кислотами Омега-3 і селеном, які допомагають зменшити запалення. Запікайте лосося, тріску, морського окуня, пікші або окуня на обід або вечерю, щоб отримати здорову дозу омега-3 і селену.

Заморожений йогурт - Молочні продукти, такі як йогурт, морозиво і молоко, містять йод. Щитовидна залоза має потребу в йоді, щоб її залози не збільшувалися в розмірах - так званому зобі. Побалуйте себе нежирним замороженим йогуртом, щоб отримати достатній рівень йоду.

Свіжі яйця - Яйця містять здорове кількість селену і йоду. Для більшої користі здоров'я їжте ціле яйце, так як жовток містить більшу частину поживних речовин.

Також, є продукти, які варто уникати, оскільки вони пригнічують функцію щитовидної залози. Якщо людина приймає ліки для щитовидної залози, ці продукти можуть перешкоджати всмоктуванню ліки в організм, що робить його неефективним. Одна з основних категорій продуктів, яких варто уникати, - це все з сімейства капустяних, наприклад, капуста, броколі, цвітна капуста, шпинат. Арахіс і соєві боби також слід уникати. Всі ці продукти містять хімічний зоб - це речовина заважає здоров'ю та функціонування щитовидної залози.

Рафінований цукор - ще один продукт, якої слід по можливості уникати людям з гіпотиреозом. Цукор може зруйнувати наднирники і щитовидні залози. Коли цукор потрапляє в організм, ці залози активуються і починають працювати, і якщо буде надмірне споживання цукру, то вони постійно будуть активованими, поки не згорять і не перестануть працювати.

2. Вправи.

Фізичні вправи природним чином прискорюють обмін речовин. Всі, особливо ті, хто страждає гіпотиреозом або схильні до ризику гіпотиреозу, повинні тренуватися не менше трьох разів у тиждень по 40 хвилин за тренування. Це мінімум для людей з захворюванням щитовидної залози, щоб домогтися стійкого поліпшення. Кілька досліджень показали, що рівні гормонів Т3 і Т4 підвищуються при фізичних навантаженнях. Крім стимулювання вироблення щитовидної залози, вправи також допомагають протидіяти багатьом побічним ефектам гіпотиреозу, таким як набір ваги, втрата м'язової маси, депресія і низький рівень енергії. Вправи змусять тіло спалювати більше калорій і використовувати більше енергії.

3. Йога.

Йога приносить багато користі вашому здоров'ю та благополуччю. Вона може збалансувати вашу енергію, підвищити гнучкість і зняти стрес. Існує зв'язок між стресом і гіпотиреозом, вважається, що деякі пози йоги врівноважують роботу щитовидної залози, яка або недостатньо активна, або сверхактивна. Деякі дослідження показують позитивний вплив йоги на поліпшення функції щитовидної залози. Майте на увазі, що йога вважається додатковою терапією. Її не слід використовувати в якості заміни яких-небудь терапій або ліків, які ви приймаєте в даний час. Знайдіть кваліфікованого вчителя йоги, який допоможе вам скласти індивідуальну послідовність вправ, яка буде корисна для вашого стану. Проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж починати будь-яку програму йоги.

4. Харчові добавки.

В останні роки зростає інтерес до засобам серії nutraceuticals, які можна розглядати як ефективний профілактичний і терапевтичний засіб при різних патологічних станах, включаючи захворювання щитовидної залози. Хоча йод залишається основним поживним речовиною, необхідною для функціонування щитовидної залози, інші харчові компоненти відіграють також важливу роль у клінічній тиреоидологии - до них відносяться селен, l-карнітин, міо-інозитол, мелатонін і ресвератрол, деякі з яких володіють антиоксидантними властивостями. Визначення нутрицевтиків все ще знаходиться в сірій зоні між продуктами харчування, харчовими добавками та фармацевтичними препаратами.

Нутрицевтики об'єднують два слова: «харчування / нутрієнти» (поживний харчовий компонент) і «фармацевтичний» (ліки або речовина, що використовується як ліки), що застосовуються до продуктів харчування чи харчових компонентів, іноді з активним інгредієнтом з рослин, які можуть забезпечити здоров'я або переваги, включаючи профілактику і лікування захворювань.

 

Ось деякий перелік добавок які можуть бути корисні для поліпшення функції щитовидної залози або для поліпшення загального стану вашого організму:

Селен. Дослідження показали, що додавання 200 мкг селену в день може допомогти знизити рівень антитіл до щитовидної залози і поліпшити настрій.

Міо-інозитол. Інозитол - це цукор, який відіграє важливу роль у функції щитовидної залози. Деякі дані свідчать про те, що щоденне лікування 600 мг міо-інозитол і 83 мкг селену може допомогти поліпшити функцію щитовидної залози.

Цинк. Цинк необхідний для вироблення гормонів щитовидної залози, і його дефіцит може призвести до гіпотиреозу. При використанні окремо або в поєднанні з селеном 30 мг цинку в день може допомогти поліпшити функцію щитовидної залози.

Вітамін B12. Дефіцит вітаміну B12 часто зустрічається у людей. Прийом комплексної добавки B12 або B може допомогти запобігти і лікувати дефіцит, а також підтримувати оптимальний рівень B12.

Магній. Дефіцит магнію може збільшити ризик розвитку хвороби щитовидної залози і пов'язаний з підвищеним рівнем антитіл до щитовидної залози. Корекція дефіциту магнію може поліпшити функцію щитовидної залози.

Залізо. Багато жінок мають низький рівень заліза або залізодефіцитну анемію. Анемія негативно позначається на функції щитовидної залози. Добавки заліза можуть знадобитися для відновлення оптимального рівня.

Вітамін D. Люди з хворобою щитовидної залози з більшою ймовірністю будуть відчувати дефіцит вітаміну D, ніж населення в цілому, а дефіцит вітаміну D може негативно позначитися на функції щитовидної залози.

Куркумін. Може допомогти захистити щитовидну залозу від окислювального пошкодження. Крім того, прийом куркумину разом з іншими протизапальними сполуками може допомогти зменшити розмір вузлів щитовидної залози. Також, щоб вузли не збільшувалися, можна наносити на шию (де територіально знаходиться вузол) крем календули з додавання пари крапель ефірного масла чайного дерева.

Вітамін С. Дослідження показують, що прийом добавок вітаміну С може допомогти знизити рівень антитіл до щитовидної залози.

L-карнітин. Дослідження показали, що гіпертиреоз виснажує запаси карнітину в організмі, який відіграє важливу роль у виробництві енергії. Прийом L-карнітину може допомогти зменшити симптоми і поліпшити якість життя у людей з гіпертиреозом.

Омега-3. Покращує пам'ять і концентрацію, позитивно впливає на імунну систему і щитовидну залозу. Комбінація риб'ячого жиру з маслом кріля підвищує вміст омега-3 жирних кислот в капсулі. Що позитивно позначиться на функції щитовидної залози.

5.Ефірні масла.

Ефірні масла - це висококонцентровані екстракти, отримані з рослин. Вони зазвичай використовуються для релаксації і ароматерапії, але в останні роки стали популярними в якості комплексного лікування від депресії до бактеріальних інфекцій. Деякі також вважають, що ефірні масла допомагають при захворюваннях щитовидної залози

Ефірні масла не можуть перешкодити вашому організму виробляти занадто багато або занадто мало гормонів щитовидної залози, але деякі масла можуть допомогти поліпшити симптоми гіпотиреозу та гіпотиреозу.

 

Ефірні масла для надактивного щитовидної залози:

Меліса. Масло має потужні протизапальні властивості. Якщо у вас опухла або запалена область щитовидної залози, місцеве нанесення масла меліси може принести полегшення.

Ладан. Масло ладану має протизапальну, імуностимулюючу і знеболюючими властивостями. Це також допомагає відновити шкірний бар'єр і живить суху шкіру. Нанесіть кілька крапель масла ладану на суху шкіру, викликану гіперактивністю щитовидної залози, щоб зменшити свербіж і лущення, а також допомогти загоєнню шкіри. Масло ладану дуже потужний засіб, тому перед нанесенням розбавте його іншим заспокійливим маслом, наприклад, мигдальним маслом або масло жожоба.

Лаванда. Якщо у вас є занепокоєння, викликане гіпертиреозом, розгляньте можливість використання масла лаванди. Масло лаванди століттями використовували як засіб, що сприяє розслабленню. При поширенні в повітрі лавандова олія підсилює почуття спокою й благополуччя.

Винтергрин. Активний інгредієнт масла грушанки, метилсаліцилат, являє собою знеболювальне, діє аналогічно аспірину. Масло грушанки можна використовувати в якості місцевого лікування болю в суглобах і втоми м'язів, викликаної захворюваннями щитовидної залози.

Сандалове дерево. Олія цінується за його заспокійливі властивості. Використання декількох крапель олії сандалового дерева в якості місцевого лікування, нанесеного на точки тиску, або поширення олії сандалового дерева через дифузор для ароматерапії може ефективно позбавити від неспокою, викликаного надактивного щитовидною залозою.

Сосна. При нанесенні на шкіру ефірне масло сосни може зменшити запалення і лікувати болю в суглобах. Ефірне масло можна приймати всередину. Соснове масло токсично.

 

Ефірні масла для зниженої активності щитовидної залози:

М'ята перцева. Масло відомо як допомогу травленню. Вдихання олії м'яти перцевої також може зменшити нудоту. Якщо ваш метаболізм уповільнений з-за недостатньої активності щитовидної залози, спробуйте кожну ніч додавати харчову м'яту в чашку трав'яного чаю без кофеїну. Ви також можете додати ефірне масло в дифузор або розбавити маслом-носієм і помасажуйте живіт.

Мірра. Мірра століттями використовувалася як протизапальний засіб. Змішавши кілька крапель мірри з іншим протизапальним маслом, наприклад, як ладан, а також масло-носій, такий як масло солодкого мигдалю, створять потужний засіб для місцевого застосування.

Рожева герань. Масло рожевої герані використовувалося як доведене протизапальний засіб. Запалення, пов'язане з недостатньою активністю щитовидної залози, можна усунути, завдавши кілька крапель олії рожевої герані. Це також може допомогти при тривозі, пов'язаної з гіпотиреозом.

√ Кедр. Кедровое дерево - это мощное масло со свежим запахом, которое можно использовать для лечения сухой кожи, симптома заболеваний щитовидной железы. Смешайте несколько капель масла кедрового дерева с маслом-носителем, таким как масло виноградных косточек или масло жожоба, и нанесите местно.

 

Если вы заинтересованы в приеме добавок или в использовании эфирных масел для лечения заболеваний щитовидной железы, важно проконсультироваться с квалифицированным врачом. Он может помочь вам выбрать добавки в зависимости от ваших конкретных потребностей и состояния здоровья.

І нарешті, важливо завжди купувати добавки і ефірні масла у перевірених брендів, які незалежно перевіряють свої продукти на якість і чистоту. До них відноситься і Швейцарський виробник Vivasan, продукти якого, ви можете придбати в нашому інтернет магазині Vivasan-Original.com.ua.

  • Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Гіповітаміноз — це стан, при якому організму не вистачає необхідних вітамінів для ефективного функціонування. Це відбувається в основному в осінньо-зимовий сезон з-за обмеженого доступу до свіжим овочам і фруктам, а також низького рівня корисного УФ-випромінювання. Наслідки такого стану дуже шкідливі для організму — перевірте, чому і як цьому запобігти?
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
  • Гігієна .....Зору
    Гігієна .....Зору
    Технологія. Вдома або на роботі - скрізь нас супроводжують комп'ютери, Інтернет, планшети і смартфони. Те, що повинно сприяти нашій роботі або спілкування з іншими людьми, також може бути шкідливим при надмірному використанні.
    Гігієна .....Зору

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner