Кошик
227 відгуків
+380 6 7 6 370 370
+380 (67) 637-03-70Киев Алина
+380 (50) 320-37-87www.vivasan-original.com.ua
Додати відгук

20 способів зменшити випадання волосся

20 способів зменшити випадання волосся

Волосся на вашій голові проходять життєвий цикл, який включає ріст, відпочинок і випадання. Зазвичай люди втрачають близько 100 волосин на день.

Це природне явище; так що не потрібно турбуватися про випаданні декількох фолікулів. Причин випадіння волосся може бути безліч, включаючи дієту, дефіцит мінералів, ліки, стрес, забруднення навколишнього середовища і генетику. Ще однією причиною для чоловіків може бути надягання кепки, капелюхи або шолома. Ось наш список з 20 рішень, які допоможуть зменшити або впоратися з випаданням волосся.

Регулярно мийте волосся м'яким шампунем.
Регулярне миття волосся є частиною запобігання випадання волосся за рахунок збереження чистоти волосся і шкіри голови. Таким чином ви знижуєте ризик інфекцій і лупи, які можуть призвести до ламкості або випадання волосся. Більш того, чисті волосся справляють враження більшого об'єму.
 

Вітаміни від випадіння волосся.
Вітаміни не тільки корисні для загального самопочуття, але і корисні для ваших волосся. Вітамін а сприяє здоровому виробництва шкірного сала в шкірі голови, вітамін E покращує кровообіг в шкірі голови, допомагаючи волосяних фолікулів залишатися продуктивними, а вітамін B допомагає волоссю зберігати здоровий колір.

Збагатите раціон білком.
Пісне м'ясо, рибу, сою або інші білки зміцнюють здоров'я волосся і, в свою чергу, допомагають стримувати їх випадання.

Масаж шкіри голови з ефірними маслами.
Тим, хто довгий час страждає облисінням, необхідно декілька хвилин помасажувати шкіру голови ефірним маслом. Це допомагає вашим волосяних фолікулів залишатися активними. Ви можете додати лаванду в масло авокадо або масло жожоба. Одне маленьке дослідження показало, що учасники бачать результати всього за чотири хвилини масажу в день протягом 24 тижнів.

Не розчісуйте мокре волосся.
Коли волосся вологе, вони знаходяться в слабкому стані. Тому не розчісуйте мокре волосся, тому що збільшується ймовірність їх випадання. Але якщо вам необхідно розчесати вологі волосся, використовуйте гребінець із широкими зубцями. Також не розчісуйте волосся занадто часто, так як це може пошкодити волосся і збільшити їх випадання. Розплутувати плутанину пальцями, а не гребінцем або щіткою.

Часниковий, цибульний або імбирний сік.
Нанесіть один із соків на шкіру голови, залиште на ніч і вранці змийте. Робіть це регулярно протягом тижня, і ви побачите помітний результат.

Тримайте себе гідратованим.
Стрижень волосся складається на чверть води, тому випивайте не менше чотирьох-восьми чашок води за день, щоб підтримувати водний баланс і рости здоровими волоссям.

Втирайте зелений чай у волосся.
Дослідження показали, що втирання зеленого чаю в волосся може допомогти вирішити проблему випадіння волосся. Все, що вам потрібно зробити, це заварити два пакетики зеленого чаю в одній чашці води, дати охолонути, а потім нанести на волосся. Ретельно промийте волосся через годину. Щоб побачити результати, практикуйте це регулярно від тижня до десяти днів.

Знайте, що погано для волосся.
Якщо ви хочете зберегти волосся здоровими, ви повинні знати, як за ними доглядати. Не витирайте волосся рушником насухо. Краще дайте волоссю висохнути природним шляхом.

Скоротіть вживання алкогольних напоїв.
Якщо у вас випадання волосся, зменшіть споживання алкоголю, тому що вживання алкоголю уповільнює ріст волосся. Так що зменшіть або виключіть алкоголь, щоб побачити збільшення росту волосся.

Уникайте куріння.
Куріння сигарет знижує кількість крові, що притікає до шкірі голови, і це викликає уповільнення росту волосся.

Фізична активність.
Кожен день приділяйте час фізичної активності. Ходьба, плавання або велосипед протягом 30 хвилин в день допомагає збалансувати гормональний фон, знизити рівень стресу, а також зменшити випадання волосся.

Зняття стресу.
Дослідження, проведені в минулому, виявили медичні докази зв'язки стресу з випаданням волосся. Зняти стрес; один із способів зробити це - практикувати медитацію. Альтернативні методи лікування, такі як медитація і йога, не тільки знімають стрес, але і відновлюють гормональний баланс.

Уникайте постійного нагрівання і сушіння
Не піддавайте волосся частим, постійним процедур нагріву і сушіння. Нагрівання послаблює білки волосся, а постійне нагрівання і сушіння може призвести до слабкості, ламкості, що викликає випадання волосся.

Уникайте поту на голові
У людей з жирним волоссям, влітку може з'явитися лупа через потовиділення, і ймовірність випадання волосся збільшується. Використання шампунів, що містять алое віра може охолодити голову і запобігти появі лупи.

Крім того, у чоловіків, які носять шолом, влітку сильно випадає волосся. Піт накопичується в порах і послаблює коріння волосся, викликаючи випадання волосся. Таким чином, можна запобігти випадання волосся, надівши шарф / бандану на волосся або пов'язку на голову з махрової тканини.

Змініть стиль зачіски.
Якщо ви останнім часом втрачаєте волосся, ви повинні розпустити їх. Такі зачіски, як "кінський хвіст", коси і штучні зачіски, тягнуть за волосся або волосяні фолікули, що в кінцевому підсумку може викликати облисіння.

Піклуйтеся про своє здоров'я.
Проблеми зі здоров'ям - провісники випадіння волосся. Переконайтеся, що ви правильно боретеся з хронічними захворюваннями, високою температурою та інфекціями, щоб волосся були здоровими.

Слідкуйте за прийомом ліків.
Деякі ліки можуть мати побічні ефекти, одним з яких може бути випадання волосся. Проконсультуйтеся з лікарем, щоб дізнатися про можливі захворювання. Повідомте йому, викликає ліки випадання волосся, і якщо це так, попросіть його змінити ліки.

Берегти від хімікатів.
Їдкі хімічні речовини та засоби для перманентного фарбування волосся можуть завдати шкоди здоров'ю волосся. При випаданні волосся не рекомендується фарбувати волосся або хоча-б використовуйте фарби без аміаку.

Регулярно записуйтеся на прийом до лікаря.
Існує безліч захворювань, зокрема шкірних, які викликають зміни гормонального балансу, які, в свою чергу, призводять до випадання волосся. Переконайтеся, що ви регулярно відвідуєте лікаря з приводу основних захворювань і станів.

Інші способи запобігти випадання волосся

Біотин.
Біотин, також відомий як вітамін H, є одним з вітамінів групи B, який допомагає нашому організму перетворювати їжу в енергію. Дослідження показують, що включення в свій раціон продуктів, багатих біотином, або прийом биотиновых добавок може уповільнити випадання волосся. Якщо ви зіткнулися з проблемами випадіння волосся, включіть в свій раціон продукти, багаті біотином, такі як горіхи, солодкий картопля, яйця, цибулю і овес.

Бринградж.
Бринградж, також відомий як Помилкова маргаритка, - лікарська трава, яка тривалий час використовувалася при приготуваннях аюрведичних ліків для запобігання випадання волосся. Згідно з дослідженнями, проведеними на лабораторних мишах, екстракт Бринграджа сприяє відновленню росту волосся.

Зелений чай.
Зелений чай корисний не тільки при спробі скинути кілограми, але також є лікувальним засобом від випадіння волосся. Зелений чай містить поліфенольні сполуки, які вважаються дуже корисними для запобігання випадання волосся.

 

Інші причини випадіння волосся включають:

  • медичні умови, такі як вогнищева алопеція, інфекції шкіри голови або тріхотілломанія (розлад висмикування волосся);
  • гормональні зміни в результаті вагітності, пологів, менопаузи або проблем з щитовидною залозою;
  • ліки або добавки, наприклад, ті, які використовуються для лікування раку, високого кров'яного тиску, депресії або артриту;
  • променева терапія для таких станів, як рак.

Запишіться на прийом до лікаря, якщо у вас або раптове сильне випадання волосся. Деякі стани, можуть не піддаватися лікуванню домашніми засобами і потребують лікування основних причин.

Також майте на увазі, що будь-яке лікування, яке ви використовуєте, може зайняти від шести місяців до року, щоб показати поліпшення в областях, де вже відбулося випадання волосся.

  • Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Гіповітаміноз — це стан, при якому організму не вистачає необхідних вітамінів для ефективного функціонування. Це відбувається в основному в осінньо-зимовий сезон з-за обмеженого доступу до свіжим овочам і фруктам, а також низького рівня корисного УФ-випромінювання. Наслідки такого стану дуже шкідливі для організму — перевірте, чому і як цьому запобігти?
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
  • Гігієна .....Зору
    Гігієна .....Зору
    Технологія. Вдома або на роботі - скрізь нас супроводжують комп'ютери, Інтернет, планшети і смартфони. Те, що повинно сприяти нашій роботі або спілкування з іншими людьми, також може бути шкідливим при надмірному використанні.
    Гігієна .....Зору

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner