Кошик
227 відгуків
+380 6 7 6 370 370
+380 (67) 637-03-70Киев Алина
+380 (50) 320-37-87www.vivasan-original.com.ua
Додати відгук

НАТУРАЛЬНИЙ ДЕЗОДОРАНТ ВЛАСНИМИ РУКАМИ.

НАТУРАЛЬНИЙ ДЕЗОДОРАНТ ВЛАСНИМИ РУКАМИ.

Більшість людей знають про небажаних інгредієнтів, що містяться в звичайному дезодорант, і, на щастя, в нашому інтернет-магазині можна придбати кілька натуральних дезодорантів як для жінок, так і для чоловіків! Я виявила, що зробити самій натуральний дезодорант дешевше, простіше і цікавіше, тому що ви можете зробити свій власний аромат!

Ми піддаємося впливу хімікатів і токсинів кілька разів протягом дня. Такі продукти, як мило, лосьйон, макіяж і дезодорант, містять токсичні інгредієнти, деякі з них, як відомо, є канцерогенами. Такі хімічні речовини, як парабени і сполуки алюмінію, імітують естроген і можуть сприяти зростанню ракових клітин. Коли я прочитала це кілька років тому, я була приголомшена і не знала, з чого почати виведення токсинів з дому. Моя порада - починайте з одного натуральної суміші за раз, і в кінцевому підсумку ви перейдете на використання натуральних і корисних для душі і тіла продуктів! Як тільки ви почнете створювати натуральні суміші, ви переконаєтеся, що для цього необов'язково мати багато інгредієнтів, і у вас під рукою з'явиться все необхідне для створення таких речей, як дезодорант, сонцезахисний крем або гігієнічна помада!

Якщо запитати, які десять предметів я б хотіла мати з собою, якби залишилася на безлюдному острові, три з десяти, були б ефірними маслами. У мене в квартирі цілодобово працює дифузор, моя колекція вже досить різноманітна, і мій хлопець ніжно називає мене «Знахар» всякий раз, коли я виймаю якесь масло зі своєї сумочки. Зайве говорити, що я дуже вірю в цілющі властивості кращих органічних ефірних олій Вівасан.

Першим продуктом, який я почала робити, був дезодорант!

Інгредієнти дезодоранту:

2 столові ложки харчової соди

2 столові ложки крохмалю (кукурудзяного або картопляного, якщо алергія на крохмаль, можна замінити на марантовую борошно)

3 столові ложки кокосового масла (масло повинно бути в рідкому вигляді)

ефірні масла (за бажанням).

КОМБІНАЦІЇ ЕФІРНИХ МАСЛ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО ДЕЗОДОРАНТУ

Для жінок:

4 краплі лаванди, 3 краплі шавлії і 2 краплі олії чайного дерева.

4 краплі меліса, 3 краплі ладан і 2 краплі лимона

4 краплі герані, 3 краплі лаванди і 2 краплі апельсин

Для чоловіків:

4 краплі ялиці, 3 краплі рожеве дерево і 2 краплі розмарину

4 краплі меліса, 3 краплі олії чайного дерева і 2 краплі ладан

4 краплі апельсина, 2 краплі пачулі і 2 краплі розмарину

У деяких людей з'являється висип від харчової соди, тому спочатку перевірте її на невеликій ділянці шкіри.

У мисці ретельно змішайте харчову соду, крохмаль і кокосове масло, маса повинна стати однорідною. Потім туди додайте ефірні масла за бажанням (головне щоб вам подобався запах). Перекладіть готовий продукт в чисту ємність, наприклад круглу банку або тюбик з дезодорантом. Щоб нанести, використовуйте кінчики пальців або крем-дезодорант-аплікатор, наприклад, лопатку, щоб нанести невелику кількість засобу розміром з горошину в пахви.

При низких температурах этот дезодорант может затвердеть. Чтобы он оставался мягким, просто поднесите средство размером с горошину к области нанесения и дайте теплу тела растопить его. В качестве альтернативы, его можно держать рядом во время теплого душа, чтобы пар растопил его для последующего нанесения на подмышки. При высоких температурах этот дезодорант может растворяться. Чтобы получить более густую консистенцию для нанесения, просто поместите его в более прохладное место, например, в холодильник, на несколько минут.

Перед застосуванням в терапевтичних цілях обов'язково проконсультуйтеся з практикуючим лікарем. Вагітним і годуючим жінкам особливо рекомендується не використовувати будь-які з вищезазначених продуктів по догляду за шкірою без медичної консультації лікаря / дерматолога, оскільки вони можуть впливати на вироблення певних гормонів, і неясно, чи можуть ці ефекти передаватися немовлятам на цих стадіях розвиток. Ці продукти зберігати в недоступних для дітей місцях.

  • Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
    Гіповітаміноз — це стан, при якому організму не вистачає необхідних вітамінів для ефективного функціонування. Це відбувається в основному в осінньо-зимовий сезон з-за обмеженого доступу до свіжим овочам і фруктам, а також низького рівня корисного УФ-випромінювання. Наслідки такого стану дуже шкідливі для організму — перевірте, чому і як цьому запобігти?
    Остерігайтеся дефіциту вітамінів взимку!
  • Гігієна .....Зору
    Гігієна .....Зору
    Технологія. Вдома або на роботі - скрізь нас супроводжують комп'ютери, Інтернет, планшети і смартфони. Те, що повинно сприяти нашій роботі або спілкування з іншими людьми, також може бути шкідливим при надмірному використанні.
    Гігієна .....Зору

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner