Кошик
35 відгуків
+380 6 7 6 370 370
+380676370370Киев Алина
+380666705033Днепр Ирина
Додати відгук
  • Vivasan-Original
  • Статті
  • ГЕЛЬ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З ЕФЕКТОМ ІН'ЄКЦІЙ БОТОКСА БИОФОРСКИН | BIOFORSKIN 30МЛ

ГЕЛЬ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З ЕФЕКТОМ ІН'ЄКЦІЙ БОТОКСА БИОФОРСКИН | BIOFORSKIN 30МЛ

ГЕЛЬ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З ЕФЕКТОМ ІН'ЄКЦІЙ БОТОКСА БИОФОРСКИН | BIOFORSKIN 30МЛ

БІО ГЕЛЬ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З ЕФЕКТОМ БОТОКСА

БИОФОРСКИН | BIOFORSKIN 30МЛ

Хочете виглядати молодше, ніж є насправді?

Потрібно розгладити зморшки і підвищити пружність шкіри? Подумуєте про ін'єкції ботокса, але у вас низький поріг чутливості або боїтеся придбати «лялькове обличчя,

перекіс або підсісти на уколи краси?

Чи вважаєте, що вам дуже рано починати колоти ботокс, а робити щось потрібно?

Гель для обличчя Биофорскин | BioForSkin з ефектом ботокса – безпечна альтернатива ін'єкцій краси

 

Водорозчинний гель для обличчя з ефектом ін'єкцій БОТОКСА з натуральних інгредієнтів для жінок старше 30 років. Не містить синтетичних консервантів, парабенів, ботокса і парфумерної віддушки.

 

Гель Биофорскин за рахунок, ретельно розробленого швейцарськими фахівцями, рослинного складу розслаблює м'язи обличчя, відповідальні за зморшки, діє як міорелаксант, розгладжуючи зморшки, пов'язані з перенапруженням особи, надаючи, тим самим, ботоксоподобный ефект.

 

Вільний від побічних явищ, простий і безболісний у застосуванні!

 

Результат застосування, щасливими володарками гелю, показує, що вже через 60 хвилин після нанесення гелю, шкіра обличчя набуває більш свіжий і молодий вигляд, а через 30 днів безперервного використання довжина і глибина зморшок значно скорочуються.

 

Гель Биофорскин | BioForSkin з ефектом ін'єкцій ботокса має повністю природний склад.

 

Один з головних інгредієнтів гелю – екстракт акмеллы городньої (діюча речовина – спилантол, яке діє як ботокс). Спилантол накопичується в роговому шарі шкіри і діє як місцевий анестетик – розслаблює м'язи особи, які відповідають за зморшки, знімає м'язову напругу, не порушуючи при цьому міміку обличчя.

 

75% жінок відзначили і продемонстрували згладжує ефект екстракту на наступний день після одного застосування.

 

Крім того, виявлено, що при використанні 3% спилантола стійкий залишковий ефект зберігається і через 24 години. У Биофорскине міститься 5% спилантола. Навіть самого маленького кількості спилантола достатньо для повного розслаблення відповідних м'язів шкіри.

 

Экстракт центеллы азиатской – еще один главный компонент геля. Используется в пластической хирургии на стадии восстановления кожного покрова, активное вещество стимулирует синтез собственного коллагена 1 и 3 типов, именно эти типы отвечают, в первую очередь, за процесс старения. Имеет омолаживающее, противовоспалительное и ранозаживляющее действие.

Кроме того, за счет наличия в составе экстракта косточек грейпфрута, вы сможете предотвратить появление возрастных пигментных пятен, убрать уже имеющиеся.

Экстракт листьев винограда за счет танинов защищает кожу от УФ лучей (значит от фотостарения), предотвращает синяки и сосудистую сеточку, налаживает микроциркуляцию в коже, т. е. оказывает лечебное действие на проблемную кожу.

Гиалуроновая кислота увлажняет кожу, формирует упругость, поддерживает синтез коллагена.

Гель Биофорскин | BioForSkin подходит для всех типов кожи, в том числе для чувствительной кожи, склонной к куперозу.

В отличие от инъекций ботулотоксина, гель Биофорскин может использоваться женщинами после 60 лет.

Как применять Гель для лица Биофоскин | BioForSkin

Нанесіть невелику краплю гелю Биофоскин на обличчя, шию і декольте і рівномірно розподіліть. М'яко промасажувати легкими, спрямованими угору гель на шкіру.

Флакон 30 мл вистачить приблизно на 100 натискань.

Обсяг: 30мл

Країна виробництва: Швейцарія

Країна дизайну: Швейцарія